Leonardas di Caprio taps blogai pagarsėjusiu religinio kulto lyderiu Jimu Jonesu

Leonardas di Caprio taps blogai pagarsėjusiu religinio kulto lyderiu Jimu Jonesu

MGM studija ir Leonardas di Caprio pradeda kurti naują biografinį filmą, kuris į didįjį ekraną perkels vieną iš blogiausiai pagarsėjusių religinio kulto lyderių Jimą Jonesą. Jo vardu pavadintas projektas „Jim Jones“ pasakos dešimtmečius trukusią gyvenimo istoriją, kuri kulminavo su masine savižudybe.

Pagal bendrus faktus, J. Jonesas įsteigė Žmonių Šventyklą 1955-aisiais, kurios pirminis tikslas buvo padėti pagalbos reikiantiems žmonėms. Gavęs vis daugiau valdžios jis atmetė tradicinę krikščionybę, pasiskelbė save dievu ir 1974-ais metais, Pietų Amerikos Gujanos šalyje įkūrė Jonestown‘ą, kur šio kulto pasekėjai gyventų laisvi nuo Amerikos vyriausybės represijos. Kai atvykęs vyriausybės atstovas buvo nušautas jų teritorijoje, J. Jonesas suorganizavo lemtingą incidentą 1978-ųjų lapkritį, kuomet jo paliepimu nusižudė virš 900 jo sekėjų, trečdalį iš jų sudarė vaikai. Ši tragedija, kuri įkvėpė nemažai dokumentinių, televizinių bei kino filmų, įamžino jį kaip vieną iš žinomiausių Amerikos kulto lyderių.

Leonardas di Caprio apsiims pagrindinį J. Jones‘o vaidmenį, o scenarijus jau yra paruoštas naujų „Jumanji“ bei „Venomo“ rašytojo Scotto Rosenbergo. Išleidimo data dar nėra paskelbta, tačiau MGM studija planuoja šį biografinį filmą išleisti tik kino teatrams.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles