Dartas Veideris turės labai didelį vaidmenį naujajame „Žvaigždžių karų“ filme

Dartas Veideris turės labai didelį vaidmenį naujajame „Žvaigždžių karų“ filme

Gruodžio mėnesį startavusi naujausia „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars: Episode VII – The Force Awakens“) dalis buvo pasitikta su gausiais aplodismentais. Sumušusi ne vieną ankstesnį pelningumo rekordą, juosta ganėtinai sėkmingai įsitaisė trečioje vietoje tarp visų laikų daugiausiai užsidirbusių kino projektų. Ir visgi, šiuo metu gerbėjų akys ima krypti į naujausią „Disnėjaus“ ir „Lucasfilm“ filmą „Žvaigždžių karai: vienišius“ (angl. „Star Wars Anthology: Rogue One“)

Jau nuo seno buvo kalbėta, kad naujoji antologija akcentuosis į konkrečius personažus, o pirmąją dalį režisuos Garethas Edwardsas. Režisierius teigia, kad juosta labiau primins karinį filmą su „Mirties žvaigždės“ planų vagyste. Grubiai tariant, filmas mus perkels į filmo „Žvaigždžių karai IV: nauja viltis“ (angl. „Star Wars: Episode IV – A New Hope“) priešistorę.

Tačiau dėl vieno dalyko iki šiol vis dar nėra aišku – kokie mums visiems pažįstami herojai pasirodys naujausioje dalyje. Dėl vieno herojaus pasirodymo abejonių beveik nekyla, todėl galima drąsiai laukti Darto Veiderio sugrįžimo į seriją. Ir visgi, nėra skelbiama, kokį vaidmenį juostoje jis atliks, tačiau internete jau pradėjo sklisti gandai, kad jis bus vienas pagrindinių dalies veikėjų.

Juostoje taip pat pasirodys juodais kostiumais apsirengę visiems žinomi tamsiosios pusės kariai „Stormtrooperiai“, tačiau šįkart jie bus vadinami Mirties Kariais (angl. Death Troopers). Taip pat pažymima, kad svarbų vaidmenį atliks aktorės Felicity Jones sukilėlių grupės droidas. Teigiama, kad dvikojis ir arba tamsiai pilkas, arba juodas droidas išties buvo sukurtas Imperijos inžinierių, tačiau galiausiai buvo perprogramuotas padėti patiems sukilėliams. Pasak gandų, šis droidas turėtų gerokai skirtis nuo visiems pažįstamo C-3PO, o ar jį suvaidins Alanas Tudykas – parodys tik laikas.

Filmo režisieriai kol kas neatskleidžia net pagrindinių „Žvaigždžių karų“ personažų vardų, tačiau vienas visgi sugebėjo prasprūsti pro uždaras duris – tai „Cashen“. Kaip teigiama, šis personažas bus vienas pagrindinių pirmoje antologijos dalyje, tačiau kurioje pusėje jis kausis – nėra aišku. Spekuliantai taip pat spėja, kaip šis personažas bus tariamas (gali būti ir „Kashen“, ir „Kashyn“), tačiau šį vardą reikia įsiminti visiems „Žvaigždžių karų“ gerbėjams.

Naujausioje „Žvaigždžių karai: vienišius“ dalyje vaidins Felicity Jones, Ben Mendelsohn, Donnie Yen, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Diego Luna, Riz Ahmed ir Forestas Whitakeris, o didžiuosiuose kino ekranuose juosta startuos jau šių metų gruodžio 16-ą dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles