Laukiama dar daugiau „Žvaigždžių karų“ ir „Marvel“ kino studijos filmų

Laukiama dar daugiau „Žvaigždžių karų“ ir „Marvel“ kino studijos filmų

„Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) gerbėjai gali po truputį pildyti savo laukiamų filmų tvarkaraštį. Kaip jau buvo skelbta, šalutinis šios serijos projektas „Vienišius“ (angl. „Rogue One“) pasirodys šių metų pabaigoje, o aštuntojo„Žvaigždžių karų“ epizodo premjera numatoma 2017 m. gruodžio mėnesį. Be to, 2018 m. dar laukia Hano Solo filmas, o 2019 m. turėtų pasirodyti devintoji „Žvaigždžių karų“ dalis.

„Įskaitant septintąjį „Žvaigždžių karų“ epizodą „Galia nubunda“ (angl. „The Force Awakens“), iš viso numatyti penki filmai – šiuo metu jie yra skirtingose kūrimo stadijose. Po to bus dar daugiau filmų, tik kol kas nežinau nei kiek jų bus, nei kaip dažnai jie pasirodys“, pakomentavo kino studijos „Disney“ vadovas Bobas Igeris. Tiesa, jis nepakomentavo gandų apie galimą Boba Fetos antologinį filmą.

„Disney“ studijos vadovas taip pat patvirtino, kad neplanuojama stabdyti „Marvel“ kino visatos“ (angl. „Marvel“ Cinematic Universe – MCU), kuri jau pristatė tris Žmogaus iš geležies (angl. „Iron Man“), po porą Toro (angl. „Thor“), Kapitono Amerikos (angl. „Captain America“) ir Keršytojų (angl. „The Avengers“), po vieną Skruzdėliuko (angl. „Ant – Man“), nerealiojo Halko (angl. „Incredible Hulk“) ir Galaktikos sergėtojų (angl. „The Guardians of the Galaxy“) filmus, plėtojimo. „Marvel“ priklauso šimtų šimtai personažų – taigi tai tęsis ištisą amžinybę“, komentavo B. Igeris.

Artimiausias „Marvel“ projektas, kuriamas su „Disney“ – „Kapitonas Amerika. Pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“), kurio premjera numatoma balandžio 29 d. Kol kas naujausias „Marvel“ ir „Disney“ projektas – „Keršytojai. Altrono amžius“ (angl. „Avengers: The Age of Ultron“), uždirbęs 1,4 milijardo JAV dolerių visame pasaulyje, startavo pernai balandį.
Prie „Marvel“ kino visatos kiek vėliau šiais metais prisijungs Bendictas Cumberbatchas, įkūnysiantis Daktarą Streindžą (angl. Doctor Strange). Be to, laukia mažiausiai dar bent aštuoni „Marvel“ filmai. Tad „Marvel“ fanams nuobodžiauti nebus kada.

Tačiau galbūt yra ženklų, rodančių silpstantį publikos susidomėjimą „Marvel“ kino visata? B. Igeris išlieka ramus: „Ne, nemanau, kad jie nuo to pavargtų. Tačiau toliau kelsime kartelę pasakojamoms istorijoms, kad tam, kad juos susigrąžintume, sužadintume ir suteiktume galimybę pasijusti naujai – būtent tai ir yra mūsų gyvavimo tikslas“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles