Paskelbta „Džono Viko 3″ filmavimo data, režisierius ir sugrįžtantys aktoriai

Paskelbta „Džono Viko 3″ filmavimo data, režisierius ir sugrįžtantys aktoriai

Džonas Vikas sugrįš į samdomų žudikų ir mafijos pasaulį savo tituliniame filme „Džonas Vikas 3“ (angl. „John Wick: Chapter 3“). Šiais laikais yra nedaug filmų serijų, kurios nėra skirtos šeimai ar nepilnamečiams, todėl malonu matyti, kaip tokie filmai kaip „Džonas Vikas“ susilaukia populiarumo. Antroji „Džono Viko“ dalis užsidirbo net 171,5 milijono JAV dolerių, todėl buvo tik laiko klausimas, kol sulauksime tęsinio, o dabar jau paaiškėjo trečiosios dalies filmavimo data, režisierius ir sugrįžtantys aktoriai.

Nieko neturėtų nustebinti, kad į pagrindinį vaidmenį sugrįžta Keanu Reevesas, o režisieriaus pareigas užims praeitų dviejų filmų režisierius Chadas Stahelskis. Į trečiąją dalį taip pat sugrįžta Laurencas Fishburnas, reperis Common ir Ruby Rose, kurie visi buvo antrajame filme. Pagrindinį blogiuko vaidmenį atliks japonų aktorius Hiroyuki Sanada ir sklinda gandai, kad filme gali pasirodyti Oskaro laureatė Tilda Swinton. Filmavimas prasidės šių metų kovo pirmąją dieną, Niujorko mieste.

Kadangi į filmą sugrįžta visi pagrindiniai aktoriai, režisierius ir scenaristas, galime tikėtis panašių rezultatų kaip iš ankstesnių juostų, todėl šios serijos gerbėjai turėtų likti patenkinti. Filmas pasirodys kino teatruose 2019 metų gegužės 17 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles