Paskelbtas penktų „Transformerių“ antagonistas

Paskelbtas penktų „Transformerių“ antagonistas

Šiuo metu režisierius Michaelas Bay‘us, Kuboje filmuojantis  filmą „Transformeriai: Paskutinis riteris“ (angl. „Transformers: The Last Knight“), po truputį atskleidžia būsimo filmo detales. Kaip skelbia portalas „The Hollywood Reporter“, keturių ankstesnių „Transformerių“ frančizės kūrėjas atskleidė, kas taps pagrindiniu Autobotų priešininku.

Taigi, penktoje dalyje ir vėl išvysime Megatroną, kuris turėjo žūti 2011 metais pasirodžiusiame filme „Transformeriai: tamsioji mėnulio pusė“ (angl. „Transformers: Dark of the Moon“). Pasak režisieriaus, šis mirtinas Autobotų priešininkas bus pristatytas iš visiškai naujos perspektyvos. Žiūrovai pamatys naują personažo dizainą, o taip pat ir naują Megatrono tikslą.

„Transformeriai: Paskutinis riteris“ viso pasaulio kino ekranus pasieks 2017 m. birželio 23 dieną. Jeigu filmas bus pelningas, studija „Paramount Pictures“ 2018 ir 2019 metais pristatys dar du tęsinius.

Filme pagrindinį vaidmenį ir vėl atliks Markas Wahlbergas, o jam kompaniją palaikys Isabela Moner ir iš pirmosios trilogijos pažįstamas  Joshas Duhamelis. Kol kas nežinoma, ar Hugo Weavingas ir vėl įgarsins Megatroną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles