Paskelbtos filmų „Alita: kovos angelas“ ir „Grobuonis“ premjerų datos

Paskelbtos filmų „Alita: kovos angelas“ ir „Grobuonis“ premjerų datos

Vienu metu paaiškėjo net keleto laukiamų filmų premjerų datos. Paskutinėmis žiniomis trečioji dalis „Bėgantis labirintu: vaistas nuo mirties“ (angl. „Maze Runner: The Death Cure“) premjera ankstinama beveik 11 mėnesių ir perkeliama į 2018 m. sausio 12 d. Kino studija „20th Century Fox“ paviešino ir kitas jau dabar gana daug nekantraujančių būsimų žiūrovų turinčių filmų pasirodymo datas.

Didžiuosiuose ekranuose atgysianti manga ekranizacija „Alita: kovos angelas“ (angl. „Alita: Battle Angel“), kurioje vaidins Rosa Salazar, kino teatrus pasieks 2018 m. liepos 20 d. Filmą režisuos Roberto Rodriguezas, prodiusuos James‘as Cameronas. Filmas, kurio veiksmas vyksta XXVI a., pasakos apie atmintį praradusią kyborgę, kurią iš metalo laužo išgelbsti gydytojas. Atgaivinta Alita, atsimenanti tik tai, kad buvo mokoma mirtinų kovos menų, tampa kare medžiotoja, persekiojančia ir žudančia pavojingiausius nusikaltėlius. Be viso epiniam veiksmo nuotykių filmui priderančio konteksto, ši juosta parodys jaunos moters kelionę savęs pažinimo ir meilės paieškų link.

Gerokai anksčiau 2018 m. pasirodys Shane‘o Blacko režisuotas „Grobuonis“ (angl. „Predator“) – ši juosta kino salėse atsidurs vasario 9 d. (prieš tai buvo skelbiama „Grobuonio“ premjeros data buvo 2018 m. kovo 2 d., taigi, beveik visu mėnesiu vėliau). Tą pačią vasario 9 d. pasirodys ir „Universal“ kino studijos „Penkiasdešimt išlaisvintų atspalvių“ (angl. „Fifty Shades Freed“) – tai yra trečioji ir paskutinė „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ trilogijos dalis.

„20th Century Fox“ taip pat teko perkelti dviejų filmų su „Marvel“ personažais datas. Viena premjera iš 2018 m. sausio 12 d. perkelta į tų pačių metų kovo 2 d., o liepos 13 d. premjera paankstinta į birželio 29 d. Tą pačią dieną kino teatruose startuos ir „DreamWorks Pictures“ studijos animacinis filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 3“ (ang;. „How to Train Your Dragon 3“).

Kiek anksčiau – jau kitais metais bus galima išvysti Kennetho Branagh režisuotą mistinę dramą „Žmogžudystė Rytų eksprese“ (angl. „Murder on the Orient Express“). Filmą planuojama pradėti rodyti 2017 m. lapkričio 22 – premjeros data truputėlį pavėlinta – anksčiau skelbta 2017 m. lapkričio 10 d. Tačiau kaip kad gamta nemėgsta tuštumos, taip ir kino industrija kino salių naujienomis užpildo visus savaitgalius – tad 2017 m lapkričio 10 d. pasirodys Franciso Lawrence‘o režisuotas trileris „Raudonas žvirblis“ (angl. „Red Sparrow“). Taip pat iš 2017 m. kovo 24 d. į vasario 17 d. perkelta ir naujausio Gore‘o Verbinskio filmo „A Cure for Wellness“ premjera.

Jau šiemet rugsėjo 2 d. pasirodys Luke‘o Scotto mokslinės fantastikos trileris „Morganas“ (angl. „Morgan“), spalio 21 d. – Grego Mottolos komedija „Sugyventi su Džounsais“ (angl. „Keeping Up with the Joneses, o lapkričio 11 d. – Warreno Beaty režisuota komiška romantinė drama „Netaikomos taisyklės“ (angl. „Rules Don;t Apply“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles