„Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ prisitraukė dar vieną žinomą britų aktorių

„Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ prisitraukė dar vieną žinomą britų aktorių

Kino studija „Marvel“ niekaip nenurimsta. Ji ir toliau pučia savo visatą, prie savo svarbiausių filmų (nors su „Marvel“, menkų projektų nėra) prijungdama vis daugiau žinomų aktorių ir sukurdama jiems vaidmenis. Ir taip prie „Marvel“ kino visatos prisijungia dar vienas puikiai žinomas aktorius, serialų „Šerlokas“ (angl. „Sherlock“) ir „Fargo“ (angl. „Fargo“), taip pat „Hobito“ (angl. „The Hobbit“) trilogijos žvaigždė Martingas Freemanas.

Aktorius prisijungė prie vieno labiausiai išpūsto solinio keršytojo filmo „Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“). Šis filmas jau dabar yra taip prigrūstas superherojų, kad iškyla klausimas, ar tai nebus neoficialūs „Keršytojai“ (angl. „The Avengers“), arba, kaip internete yra linkstama vadinti, „Keršytojai 2.5“.

Ką konkrečiai vaidins M. Freemanas kol kas nelabai aišku. Įdomiausiai ir tai, kad ši naujiena išdygo lyg iš niekur. Dabartiniais laikais kiekvienas tokios galingos kino studijos krustelėjimas yra stebimas po padidinamuoju stiklu ir dažniausiai tokios žinios atsiranda jau po „gandų“, tada „kalbų“ ir „oficialių derybų“. Šįkart viskas buvo aptarta taip tyliai, kad oficialus tokio žinomo aktoriaus įtraukimas į filmą pasklido tiesiogiai iš „Marvel“, o ne iš nutylimų šaltinių.

„Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ jau dabar turi savo gretose turi Robertą Downey‘į Jaunesnįjį (Geležinį žmogų), Scarlet Johansson (Juodąją našlę), Jeremy Rennerį (Sakalo akį), Sebastianą Staną (Žiemos karį), Anthony‘į Mackie‘į (Vanagą), Elizabeth Olsen (Raudonąją raganą), taip pat filme debiutuos Chadwickas Bosemanas (Juodoji pantera) ir blogietį įkūnysiantis Danielis Bruhlis (Baronas von Zemo). Filme taip pat pasirodys ir naujasis Žmogus-vorus, kurio aktorius dar neišrinktas.

„Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ kino teatrus pasieks kitų metų gegužės 6 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. lile / 2015 gegužės 6

    😮

  2. Ignas / 2015 gegužės 11

    Jūs padarėt klaidą paskutinėej pastraipj… Ne Žiemos karys, o Pilietinis karas turėtu būt 😀