Willui Smithui siūlomas Džino vaidmuo animacinio filmo „Aladinas“ perdirbinyje

Willui Smithui siūlomas Džino vaidmuo animacinio filmo „Aladinas“ perdirbinyje

Pasirodė naujienos, kad kino kompanija „Disney“ pradėjo aktorių, kurie vaidins pagrindinius filmo „Aladinas“ (angl. „Aladdin“) personažus, paiešką. Vienas iš jų – garsusis mėlynasis Džinas, o aktorius, kuriam siūlomas šis fantastinės būtybės vaidmuo – Willas Smithas. 1992 metais sukurtame animaciniame filme „Aladinas“ Džiną įgarsino aktorius Robinas Williamsas.

Internetinis kino naujienų portalas „Deadline“ praneša, kad šiuo metu tarp Willo Smitho ir „Disney“ vyksta derybos. Animacinio filmo perdirbinį planuojama pradėti filmuoti jau šiais metais Didžiojoje Britanijoje ir skelbiama, kad filmavimo darbai užtruks pusmetį. Be abejonės, aktorius W. Smithas į tai turės atsižvelgti prieš padėdamas parašą po sutartim, o „Disney“ – pasiruošę sumokėti nemenką honorarą Willui Smithui.

Pastaruoju metu „Disney“ kurti animacinių filmų perdirbiniai susilaukė sėkmės. Vien filmas „Gražuolė ir pabaisa“ (angl. „Beauty and the Beast“) susižėrė virš vieno milijardo JAV dolerių pelno pasauliniu mąstu, o „Džiunglių knyga“ (angl. „The Jungle Book“) atsiliko nedaug uždirbdami 966 mln. JAV dolerių. Filmas „Aladinas“ yra tik vienas iš daugelio perdirbinių, ties kuriais šiuo metu aktyviai dirba „Disney“. Bus kuriami „Liūto karaliaus“, „Mažosios undinėlės“, „Mulan“ perdirbiniai.

Jau yra žinoma, kad „Aladiną“ režisuos Guy‘us Ritchie, o filmą planuojama pristatyti dar negretai – 2018 metų pabaigoje arba 2019 metų pradžioje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles