Samas Raimis oficialiai patvirtintas kaip „Daktaro Streindžo“ tęsinio režisierius

Samas Raimis oficialiai patvirtintas kaip „Daktaro Streindžo“ tęsinio režisierius

Prieš kelis mėnesius „Daktaro Streindžo“ (angl. „Doctor Strange“) režisierius Scottas Derricksonas paliko tęsinį ir vienas iš kandidatų jo pakeitimui buvo Samas Raimis. Tuo metu tai nebuvo tvirtai nuspręsta, tačiau dabar reklamuodamas savo trumpą TV serialą „50 States of Fright“, jis pats patvirtino, kad yra oficialus „Doctor Strange in the Multiverse of Madness“ režisierius.

Pagrindinė Scotto Derricksono pasitraukimo priežastis buvo kūrybiniai nesutarimai tarp jo ir „Disney“ studijos. Buvusio „Daktaro Streindžo“ režisieriaus vizija buvo labiau linkusi į siaubo žanrą, o studija su šiuo sprendimu nesutiko. Tuo tarpu, Samas Raimis yra gerai žinomas siaubo žanro bei komiksų filmų gerbėjams, jis užsitvirtino šiose kategorijose su kultine siaubo serija „Piktieji Numirėliai“ (angl. „The Evil Dead“) bei „Žmogaus-Voro“ (angl. „Spider-Man“) trilogija. Todėl bus įdomu stebėti kaip režisieriui su unikaliu stiliumi bei didžiule patirtimi siaubo žanre seksis manevruoti aplink studijos apribojimus.

Bet kokiu atveju, filmo patvarkymams laiko yra daug. „Doctor Strange in the Multiverse of Madness“ buvo atidėtas su visais „Marvel“ projektais ir jo dabartinė išleidimo data yra tolimą kitų metų metų lapkritį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles