Režisierius Shawnas Levy užsiims „Svečio iš kosmoso“ perdirbiniu

Režisierius Shawnas Levy užsiims „Svečio iš kosmoso“ perdirbiniu

Vienam Oskarui nominuotas 1984-ųjų metų kūrinys „Svečias iš kosmoso“ (angl. „Starman“) netrukus ir vėl sugrįš į didžiuosius kino ekranus. Skelbiama, kad režisierius Shawnas Levy sutiko prikelti tais laikais nuo siaubo žanro sėkmingai nuklydusio Johno Carpenterio juostą „Svečias iš kosmoso“.

Režisierius S. Levy Holivude jau užsirekomendavo, kaip kino žiūrovams patrauklus režisierius. Šis pristatė visas tris juostas „Naktis muziejuje“ (angl. „Night at the Museum“) ir „Grūdintą plieną“ (angl. „Real Steel“), o šįkart sutiko dirbti ties studijos Columbia Pictures perdirbiniu „Svečias iš kosmoso“. Tiesa, į juostą turėtų sugrįžti ir Michaelas Douglasas, kuris kartu su režisieriumi užsiims ir prodiuseryste.

Originalios dalies istorija buvo apie ateivį, nusileidusį Žemės planetoje bei pasisavinusį moters mirusio vyro kūną. Moters padedamas svečias stengiasi nepakliūti į vyriausybės nelaisvę, kuri yra pasiruošusi pagauti ateivį gyvą ar mirusį. Ties juostos scenarijumi jau dirba „Monako Princesės“ (angl. „Grace of Monaco“) rašytojas Arashas Amelis.

Skelbiama, kad su šia juosta J. Carpenteris nusuko nuo savo mėgstamo siaubo žanro ir sukūrė Jeffui Bridgesui nominaciją pelniusį projektą. Tikimasi, kad toks posūkis padės ir Shawnui Levy, kuris romantinėse juostose dar nėra deramai pasižymėjęs.

Kada juosta turėtų būti pradėta filmuoti ir pasirodyti kino ekranuose – nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles