Dave‘as Bautista prisijungia prie „Bėgančio skustuvo ašmenimis“ tęsinio

Dave‘as Bautista prisijungia prie „Bėgančio skustuvo ašmenimis“ tęsinio

Žymusis imtynininkas ir aktorius Dave‘as Bautista pranešė, jog gali prisijungti prie kultinio filmo „Bėgantis skustuvo ašmenimis“ (angl. „Blade Runner“) tęsinio. Aktorius apie savo neva dalyvavimą pranešė socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twitter“.

„Negaliu sulaukti, kada galėsiu su jumis pasidalyti šia gera žinia“ – parašė aktorius po nuotrauka, kurioje jis laiko vienaragio origami, kuris figūravo originalioje juostoje. Kol kas nėra jokios papildomos informacijos, būtent kokį vaidmenį gali atlikti aktorius. Po filmų „Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) ir „Spectre“, D. Bautista tapo itin geidžiamas Holivude.

Filmo režisieriumi tapo puikiai kritikų ir žiūrovų vertinamų filmų „Sicario. Narkotikų karas“ (angl. Sicario“) ir „Kaliniai“ (angl. „Prisoners“) kino kūrėjas Denisas Villeneuve‘as. Originalios juostos režisierius Ridley‘is Scottas atliks prodiuserio funkcijas. Apie ką bus filmas kino kūrėjai nepraneša. Žinoma tik tiek, jog būsimos juostos veiksmas vyks praėjus keliems dešimtmečiams nuo pirmosios dalies įvykių.

Harrisonas Fordas ir vėl suvaidins galvų medžiotoją Riką Dekartą, o jo partneriais taps Robin Wright ir Ryanas Goslingas. Juostos filmavimas prasidės šių metų vasarą, o filmo premjera įvyks 2018 m. sausio mėnesį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles