Paaiškėjo galimas naujojo „Žmogaus-voro“ filmo pavadinimas

Paaiškėjo galimas naujojo „Žmogaus-voro“ filmo pavadinimas

Studija „Sony Pictures“ užregistravo domeno vardą, kuris gali turėti tiesioginį ryšį su naujuoju „Žmogaus-voro“ (angl. Spiderman“) filmu. Kaip skelbia portalas „ComicBook“, kalba eina apie „SpidermanHomeComingTheMovie“ vardą. Tas leidžia suprasti, jog naujojo filmo pavadinimas apie Peterio Parkerio nuotykius Niujorke bus „Žmogus-voras: sugrįžimas namo“ (angl. „Spider-man: Coming Home“).

Pirmą kartą šis pavadinimas išvydo dienos šviesą devintame dešimtmetyje, kai buvo išleista speciali „Marvel“ komiksų serija. Būtent tada, herojus sugrįžo į Niujorką po nuožmių kovų Keršytojų gretose. Studija „Sony“ ir „Marvel“ jau ne kartą sakė, jog nori pristatyti visiškai kitokį Žmogaus-voro filmą ir sugražinti jį į klasikinių komiksų erą.

Kaip žinia, abi studijos prieš metus pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kurioje numatyta, jog Žmogaus-voro personažas, kuris teisiškai priklauso „Sony“, galės būti paskolintas „Marvel“. Pirmą kartą herojus į didžiuosius kino ekranus įžengs jau netrukus filme „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“).

Žmogaus-voro personažas šįkart atiteko jaunam aktoriui Tomui Hollandui. Aktorius 2017 metais pasirodys pirmame soliniame ir atnaujintame „Žmogaus-voro“ filme. Juostoje taip pat vaidins Marisa Tomei. Filmą režisuos Jonas Wattsas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles