Johnas Woo perkurs savo filmą

Šiais laikais išgirsti, kad kažkas imasi senų filmų ir perkuria juos, pristatydami jaunajai kartai, nebėra tokia ir didelė naujiena. Tiksliau, tai jau liovėsi stebinti, kai studijos imasi perkurti tikras klasikas. Bet atsiranda išimčių. Pavyzdžiui, tokių, kaip režisieriaus ambicijos perkurti savo filmą. Taip nutiko su gerai žinomu veiksmo filmų asu Johnu Woo, kuris pareiškė ketinantis perkurti savo jau tikrai kultiniu veiksmo filmu tapusią juostą „Kileris“ (angl. „The Killer“), praneša portalas „Collider“.

Pats Johnas Woo realiai buvo įtrauktas į filmo kūrimo procesą nuo pradžių, tik anksčiau jam buvo numatytos prodiuserio pareigas. Iki šiol juostą turėjo režisuoti Johnas H. Lee, o pagrindinį vaidmenį turėjo atlikti Jung Woo-sungas. Dėl aktoriaus kol kas nežinia, tačiau režisieriaus kėdę, visgi, perėmė Johnas Woo ir pranešė, kad tai bus kitas jo filmas, kai tik baigs „Medžioklę“ (angl. „Manhunt“).

„Aš nepalikau Holivudo, man vis dar malonu ten dirbti. Turiu kelis projektus, o iškart po „Medžioklės“ grįšiu į Holivudą ir imsiuos naujojo veiksmo trilerio. Ir tai bus amerikietiška „Kilerio“ versija“, – Tokijo tarptautiniame filmų festivalyje teigė J. Woo.

J. Woo aiškino, kad J. Lee projektą paliko dėl per ilgo kūrimo laikotarpio. „Kileris“ buvo kuriamas ganėtinai ilgai, kelis kartus buvo sustabdytas dėl lėšų trūkumo, tad J. Lee paliko filmą ir ėmėsi kitų darbų.

Originaliajame filme pagrindinį vaidmenį atliko Chow Yun-Fatas, kuris suvaidino samdomą žudiką, netyčia apakinusį moterį. Jis prisiekia pasitraukti iš šio verslo po paskutinio užsakymo, kad galėtų apmokėti moteriai akių operaciją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles