Matthew McConaughey‘is atsisakė vaidmens „Galaktikos sergėtojuose 2“

Matthew McConaughey‘is atsisakė vaidmens „Galaktikos sergėtojuose 2“

Pastaraisiais metais kino studija „Marvel“ tapo labai ambicinga. Ji savo filmams vis dar kviečiasi mažai kam žinomus režisierius, tačiau aktoriai jos filmuose yra tiesiog nepriekaištingi. Ne vienas „Marvel“ darbuose suvaidinęs aktorius atstatė savo karjerą arba ją sukūrė, tačiau studijos vadovai nesikuklina naujoms rolėms prigriebti ir Oskarų laureatų. Vienas jų – Matthew McConaughey‘is. Kaip praneša „Variety“, su šiuo aktoriumi sėkmė nuo studijos nusigręžė.

Jei kas nors prieš septynerius metus būtų pasakęs, kad „Marvel“ filmuose bus galima išvysti Michaelą Douglasą, Jamesą Spaderį (teoriškai, jį buvo galima išgirsti), Robertą Redfordą ar Beną Kingsley‘į, dauguma būtų pasukioję pirštą prie smilkinio. Tačiau dabar tai tapo realybe. Ir net nemažai garsių aktorių nori atlikti vaidmenis šios blokbasterių gigantės filmuose. Tai įrodo ir faktas, kad dar prie būsimų projektų prisijungė Benedictas Cumberbatchas, Rachel McAdams, Chiwetelis Ejioforas ir Tilda Swinton. Bet ne visi aktoriai nori priklausyti „Marvel“ kino visatai.

Dar šiais metais „Marvel“ parodė savo didelį norą į filmų visatą prisikviesti ant bangos esančius talentingus aktorius. Toks buvo Joaquinas Phoenixas, kuris labai ilgai tampėsi ir niekaip nesugebėjo susitarti dėl vaidmens „Daktare Streindže“ (angl. „Dr. Strange“). Galiausiai jis atsisakė projekto, o jo vietą užėmė Benedictas Cumberbatchas. Dar vienas prie atsisakiusiųjų prisijungia aktorius M. McConaughey‘is, kuris iškart atmetė pagrindinio blogiuko vaidmenį „Galaktikos sergėtojuose 2“ (angl. „Guardians of the Galaxy vol.2“).

Nežinia, kodėl aktorius atsisakė siūlomo vaidmens, bet šiuo metu jis toks populiarus, kad gali tiesiog rinktis vaidmenis. Ir akivaizdu, jis tą daro. Visai neseniai jis baigė filmuotis režisieriaus Gary‘io Rosso pilietinio karo laikų dramoje „Laisvoji Džounso valstija“ (angl. „Free State of Jones“), o šiuo metu filmuojasi Stepheno Gaghano kuriamame „Aukse“ (angl. „Gold“). Panašu, kad aktorius šiuo metu renkasi sudėtingus vaidmenis suaugusiems skirtose dramose.

Taip pat nėra aišku, koks vaidmuo buvo pasiūlytas aktoriui. Galima tik spekuliuoti, kas galėjo būti tas didysis juostos blogiukas, bet jau dabar kyla kelios mintys. Anksčiau režisierius Jamesas Gunnas yra sakęs, kad antroje dalyje bus atsakyta daug klausimų apie Žvaigždžių Lordo praeitį, tad galbūt tai buvo pagrindinio veikėjo tėvas? Tokia tikimybė išlieka, kad Chriso Pratto įkūnijamo veikėjo tėvas yra didysis antros dalies blogietis. Bet dar kartą – tai tik spekuliacijos.

Į „Galaktikos sergėtojus 2“ sugrįš Chrisas Prattas, Zoe Saldana, Dave‘as Bautista, Karen Gillan, Benicio Del Toro, o savo balsus ir toliau skolins Bradley‘is Cooperis ir Vinas Dieselis. Filmas kino teatrus pasieks 2017 metų gegužės 5 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles