Antrajame „Warcraft“ anonse pagerinti specialieji efektai

Niekam ne paslaptis, kad šie metai kino industrijoje jau dabar yra vadinami fantastikos laikotarpiu. Praėjusių metų pabaigoje kino studijai „Universal“ pristačius filmo „Karo menas“ (angl. „Warcraft“) pirmąjį anonsą, per pasaulį nuvilnijo aplodismentų lavinos. Šiandien studija pristatė naują anonsą, kuriame pavaizduotos besiformuojančios sąjungos.

Ramus Azeroto pasaulis priartėjo prie karo pradžios, kai jo civilizacijai tenka susigrumti su nuožmia įsibrovėlių rase. Tai kariai orkai, bėgantys iš savo mirštančio ir siekiantys kolonizuoti naują pasaulį. Kai tarp dviejų pasaulių atsiveria portalas, vienai armijai gresia sunaikinimas, o kitai – išnykimas. Dviejose skirtingose barikadų pusėse esantys didvyriai leidžiasi į kelią, kuris nuspręs jų, jų šeimų ir civilizacijų likimus.

Ir nors 30 sekundžių trunkantis anonsas neatskleidžia tiek daug, kiek pirmasis didysis anonsas, šiame galime išvysti, kaip besiformuoja didžioji sąjunga. Daugumą kadrų jau esame matę pirmajame anonse, bet akylesnė akis tikrai išvys keletą ir dar nematytų vaizdų. Svarbiausias pokytis nuo pirmojo anonso – tai gerokai kokybiškiau išdirbti specialieji efektai, o tokioje juostoje jie, be jokios abejonės, vaidins vieną didžiausių vaidmenų.

Kas liečia pačius filmo veikėjus, dar po pirmojo anonso buvo daugiau ar mažiau akivaizdu, jog bent pirmajame filme teks apsiriboti tik žmonių ir orkų kovomis. Kol kas atrodo, jog filme neišvysime trolių, elfų, kruvinųjų elfų, raganių, druidų ir kitokių rasių. Na, tikėkimės, jie bus ateityje.

Pagrindinius vaidmenis filme atlieka Travisas Fimmelis, įkūnijantis Anduiną Lotarą iš Aljanso, taip pat Toby‘is Kebbellis, kuriam teko Duratono iš Ordos vaidmuo. Filme taip pat pasirodys Paula Patton, Robas Kazinsky‘is, Benas Fosteris, Daniel Wu ir Clancy‘is Brownas.

Kino teatrus filmas pasieks kitų metų vasarą, birželio 10 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Marius / 2016 sausio 25

    As vienintelis matau ,kad efektai nera tokie geri.Viskas aiskiai matosi ,kad yra filmuota zaliame fone?Viskas atrodo lyg tai butu Narnijos filmas kuris nera statomas 2016 metais ,o butu kokiu 2005 metu ;D As tikiuosi is sio filmo efektu lyg Avataras ar Hobitas,o daromas prastas filmas i kuri aisku eis,nes daugybe fanu zaide Wow.Bet jau matau kaip jo ivertinimas bus tarp 6 ar 7 imdb lygiu ;D