Tomas Hardy‘is suvaidins dar vienoje komiksų ekranizacijoje

Tomas Hardy‘is suvaidins dar vienoje komiksų ekranizacijoje

Kino studija „New Line“ paskelbė, kad imasi ekranizuoti Briano Azzarello ir Eduardo Risso komiksą „100 kulkų“ (angl. „100 bullets“), kurį išleido „Vertigo“. Prodiusuoti filmą ir kartu jame atlikti vieną pagrindinių vaidmenų planuoja britų aktorius Tomas Hardy‘is, praneša „The Hollywood Reporter“.

Anksčiau T. Hardy‘is jau bvo įkūnijęs personažą komiksų ekranizacijoje. Tai jis padarė Christopherio Nolano režisuotame filme „Tamsos riterio sugrįžimas“ (angl. „Dark Knight Rises“), kuriame suvaidino blogietį Beiną. Filmą aktorius prodiusuos su Deanu Bakeriu. Jiedu turi prodiuserinę kompaniją „Hardy Son&Baker“.

Kaip pranešama, filmo kūrimo darbai jau smarkiai pasistūmėjo į priekį. Scenarijų juostai rašo Chrisas Borrellis, prisidėjęs kuriant scenarijų „Vatikano užrašams“ (angl. „The Vatican Tapes“). Nors, nežinia, ar tai labai geras ženklas.

Komiksas buvo leidžiamas nuo 1999 metų iki 2009-ųjų ir buvo išleista 100 numerių. Jame bvo pasakojama apie Agentą Greivsą, kuris, kaip galima suprasti, spręsdavo žmonių problemas. Jis dėl nepaaiškintų priežasčių nuvykdavo pas kokius nors žmones, pristatydavo jiem už visas gyvenimo negandas atsakingą asmenį ir įteikdavo ginklą su 100 neatsekamų kulkų.

Kada pasirodys filmas, dar nepranešama. Tikėtina, kad „100 kulkų“ dienos šviesą išvys 2017 metų pirmojoje pusėje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles