Pirmojo Woody Alleno serialo anonsas žada tradicinę istoriją

Per daugiau nei 50 metų trunkančią karjerą kine Woody Allenas savo jėgas išbandė įvairiausiuose žanruose, tačiau nei karto nesusidėjo su televizija. Iki dabar.

Sunku pasakyti, ar „Amazon“ platformą galima vadinti tradicine televizija, bet W. Allenas savo pirmąjį serialą kuria būtent ten. Dabar buvo pristatytas ir pirmasis serialo anonsas.

Iki šiol neskelbtas oficialus serialo „Krizė per šešias scenas“ (angl. „Crisis in Six Scenes“) siužetas, panašu, suksis apie W. Alleno įkūnijamą herojų. Konkrečiai apibūdinti serialo istoriją, kaip jau įprasta su W. Alleno filmais, yra sunku, tačiau akivaizdu, kad ji vyks septintajame dešimtmetyje ir pasakos apie to laikotarpio porų gyvenimą.

Žiniasklaidoje jau ne kartą buvo pasirodę W. Alleno pasisakymai apie tai, kaip jis gailėjosi sutikęs kurti serialą „Amazon“ platformai. Po pirmojo anonso galima spręsti, kad apie sunkų serialo kūrimo procesą kalbėjęs režisierius sukūrė serialą, kurio pagrindinis veikėjas laiką leidžia skųsdamasis, kaip sunku sukurti serialą. Neoriginalumu jau ne vieną dešimtmetį kaltinamam W. Alleno tokios situacijos reputacijos negerina.

Be režisieriaus seriale taip pat vaidins Miley Cyrus, Elaine May, Johnas Magaro, Rachel Brosnahan, Michaelas Rapaportas ir kiti.

Visos šešios serialo serijos „Amazon“ pasirodys rugsėjo 30 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles