Bus kuriama Stanley Kubricko parašyta trilogija apie JAV pilietinį karą

Bus kuriama Stanley Kubricko parašyta trilogija apie JAV pilietinį karą

Kino genijumi laikomas režisierius Stanley Kubrickas net ir po mirties sugeba stebinti savo darbais. Kaip pirmadienį buvo pranešta oficialiame pranešime, pagaliau bus sukurta karinė trilogija „Skardis“ (angl. „Downslope“), kurią parašė legendinis kūrėjas.

Pirmąjį trilogijos filmą režisuos ir prodiusuos vokietis Marcas Forsteris. Jis jau yra režisavęs ne vieną itin didelio biudžeto filmą, tarp kurių yra „Niekados šalies beieškant“ (angl. „Finding Neverland“), „Paguodos kvantas“ (angl. „Quantum of Solace“), „Pasaulinis karas Z“ (angl. „World War Z“) ir kiti.

Pranešama, kad „Skardis“ bus filmų trilogija, pasakojanti apie JAV pilietinį karą. Filmuose bus rodoma priešprieša, kilusi tarp Sąjungai atstovavusio generolo George‘o Armstrongo Custerio ir Konfederacijos pusėje kovojusio pulkininko Johno Singletono Mosby‘io, dėl savo klastos pravardžiuoto Pilkuoju Vaiduokliu. Jo kariuomenė, kaip primena tinklapis „Variety“, buvo vadinama Mosby‘io reindžeriais ir karo metu stebino aplinkinius su mažomis pajėgomis sugebėdama nugalėti kur kas didesnes priešų armijas.

Oficialiame pranešime taip pat pažymima, kad šis projektas turi pilną S. Kubricko šeimos palaiminimą. Režisierius ruošėsi šiam filmui prieš sukurdamas „Garbės kelius“ (angl. „Paths of Glory“) ir daug laiko praleido tyrinėdamas visus įmanomus istorinius duomenis.

Kaip galima suprasti iš pranešimo, S. Kubrickas parašė tik pirmąją šiuo metu planuojamos trilogijos dalį. Antroji ir trečioji sagos dalis praplės pradinį režisieriaus scenarijų ir nagrinės po pilietinio karo besiformuojančią JAV visuomenę.

Kol kas nežinoma, kada toks įspūdingas projektas gali pasiekti kino ekranus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles