Belaukiant naujos Oskaro laureatų brolių Ethano ir Joelo Coenų komedijos „Tegyvuoja Cezaris!“ (angl. „Hail Caesar!“), kurioje vaidins visas būrys žinomų aktorių, kaip George‘as Clooney‘is, Channingas Tatumas, Scarlett Johansson, Tilda Swinton, Ralphas Fiennesas, Dolphas Lundgrenas, Joshas Brolinas ir daugybė mažiau pažįstamų veidų, pasklido pirmieji gandai apie kitą brolių Coenų projektą.

Pranešama, kad broliai Coenai šiuo metu ruošia amerikiečių rašytojo Rosso Macdonaldo bestselerio „Juodi pinigai“ (angl. „Black Money“) adaptaciją bei ketina patys režisuoti šį filmą. Tai nebūtų pirmas bandymas perkelti šį romaną į kino ekranus.

Dar 1966 m. pasirodė Jacko Smighto ekranizacija „Harperis“, su pagrindinį vaidmenį atlikusiu Paulu Newmanu ir suvaidino privatų detektyvą Liu Harperio, besiaiškinantį neištikimybės atvejį. Harperis, siekdamas sužinoti, kas toks yra tas prancūzas, su kuriuo žmona apgaudinėja savo sutuoktinį, greitai atskleidžia paslaptingą sąmokslą.

Šiaip ar taip broliai Coenai per paskutinius kelis mėnesius laiko veltui neleido, kadangi per laikotarpį po pirmininkavimo Kanų kino festivalio žiuri iki naujo filmo premjeros jie rašė scenarijų naujam Steveno Spielbergo filmui „Šnipų tiltas“ (angl. „Bridge of Spies“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles