Atskleistas filmo „Kongas: kaukolių sala“ siužetas

Atskleistas filmo „Kongas: kaukolių sala“ siužetas

Studija „Legendary Pictures“ atskleidė trumpą filmo „Kongas: kaukolių sala“ (angl. „Kong: Skull Island“) siužetinės linijos aprašymą, kuris savo ruožtu turi tapti naujos trilogijos pradžia apie legendinę beždžionę.

Kaip praneša portalas „Deadline“, filmo veiksmas vyks aštuntame praeito amžiaus dešimtmetyje. Juostos siužetas suksis aplink pagrindinio herojaus (akt. Tomas Hiddlestonas) personažą, kuris surenka ekspediciją į paslaptingą salą norėdamas surasti savo dingusį brolį. Tačiau tai ne vienintelė priežastis, dėl kurios vyras iškeliauja į neištirtą žemės lopinėlį. Pasak gandų, saloje galima rasti paslaptingą substanciją, kurį leidžia mutuoti bet kokiam gyvam organizmui. Kelionės metu po salą ekspedicijos nariai sutinka daug pavojingų gyvių, o tarp jų ir priešistorinius padarus, kurie labai primena dinozaurus. Kaip ir buvo galima tikėtis, paties Kongo juostoje nebus.

Taip pat tapo žinoma, jog prie filmo prisijungė dar keli žymūs aktoriai. Jais tapo Johnas Goodmanas, turintis atlikti valdininko vaidmenį, kuris taip pat keliauja į paslaptingą salą. Be jo, aktorių kolektyvą papildė ir jaunos kartos aktorius Thomasas Mannas. Kokį vaidmenį atliks jaunuolis, nepranešama.

Būsimo filmo kūrėjai pažadėjo duoti atsakymus į labai daug klausimų, kuriuos daug kartų uždavinėjo klasikinio „King Kongo“ gerbėjai. Tarp jų – didelių vartų paskirtis, pabaisų evoliucija bei salos faunos ir floros išlikimas priešistoriniame pavidale.

Paskutinį kartą žiūrovai Kongą matė Peterio Jacksono režisuotame filme „King Kongas“, kuris kino teatrus pasiekė 2005 m. gruodį. Juosta tapo vienu brangiausių savo laikų filmų ir užsidirbo daugiau nei pusę milijardo dolerių. Nauja „King Kongo“ trilogija žada būti dar įdomesnė, ypač kai paskutinėje dalyje legendinei beždžionei teks stoti į kovą su kitu ne mažiau garsiu monstru – Godzila.

„Kongas: kaukolių sala“ kino ekranuose pasirodys 2017 m. kovo 9 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles