Q. Tarantino vėl prabilo apie trečią „Nužudyti Bilą“ dalį

Q. Tarantino vėl prabilo apie trečią „Nužudyti Bilą“ dalį

Nuo 2004-ų metų, kai buvo užbaigta „Nužudyti Bilą“ (angl. „Kill Bill“) istorija, Quentinas Tarantino erzino fanus su trečia serijos dalimi. Tuo metu režisierius teigė, kad nori padaryti penkiolikos metų pertrauką ir tik tada tęsti istoriją. Dabar, atėjus tai laiko ribai, ir kai Q. Tarantino fanai raunasi plaukus spėliodami, koks bus kitas (ir galbūt net paskutinis) jo filmas, režisierius vėl prabilo apie galimybę sukurti „Nužudyti Bilą 3“.

Viename interviu prasitaręs apie trečiąją „Nužudyti Bilą“ dalį, Q. Tarantino neslėpė, kad turi galvoje idėją, kaip pratęsti pagrindinės serijos veikėjos istoriją. Apie tai buvo pasitarta ir su pagrindine aktore Uma Thurman, ir dabar režisierius teigia, kad šis projektas, anksčiau buvęs tik retkarčiais atgaivintas gandas, turi nemenką galimybę iš tikrųjų būti įgyvendintas.

Kita vertus, nėra staigmena, kai Q. Tarantino planuojami projektai ir spėlionės būna neįgyvendinti – fanai dar nepamiršo, kad prieš kelis mėnesius jis planavo dirbti prie ketvirto „Žvaigždžių Kelio“ (angl. „Star Trek“) filmo. Bet kokiu atveju, ar tai būtų naujas „Nužudyti Bilą“ ar „Žvaigždžių kelias“, režisierius teigia, kad jo artimiausi treji metai yra suplanuoti ir filmai į tą laiką neįtraukti. Šiuo metu jis dirba prie savo rašomo spektaklio bei penkių epizodų TV serialo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles