Pirmasis „Vakarų pasaulio“ anonsas pristato futuristinį pramogų parką

Su daugybe problemų susidūręs serialas „Vakarų pasaulis“ (angl. „Westworld“) galiausiai atvyksta į televizijos ekranus ir, sekmadienį pristatęs pirmąjį anonsą, žada kažką išties išskirtinio.

Seriale bus pasakojama apie pažengusiu mąstymu pasižyminčius androidus, sukuriančius unikalų pramogų parką. Naudodamiesi juo patys androidai pradeda nagrinėti tai, ką reiškia būti žmogumi, ir savo eksperimentams pasirenka juos anksčiau valdžiusius žmones.

Pirmasis anonsas atrodo panašiai keistai kaip ir pagrindinė serialo idėja. Seriale yra sumaišomi technologiškai pažengusios ateities ir vesterną primenančios aplinkos vaizdiniai, ir toks žanrų sumaišymas gali būti viena originaliausių idėjų televizijoje pastaruoju metu.

Pats serialas, tiesa, nėra visiškai originalus. Jis bus kuriamas pagal to paties pavadinimo 1973 metų filmą, kuriame vaidino Yulas Brynneris. Filmą režisavo ir jo scenarijų parašė Michaelas Chrichtonas, sukūręs „Juros periodo parką“ ir taip parodęs, kad yra keistų pramogų parkų ekspertas.

„Vakarų pasaulį“ televizijai pristatys žvaigždžių komanda. Seriale pasirodys tokie aktoriai kaip Anthony Hopkinsas, Edas Harrisas, Evan Rachel Wood ir Jamesas Marsdenas. Tarp serialo prodiuserių yra ir J.J. Abramsas, o už scenarijų yra atsakingi Lisa Joy ir jos vyras bei Christopherio Nolano brolis Jonathanas, parašęs filmus „Tamsos riteris“ (angl. „The Dark Knight“) ir „Tarp žvaigždžių“ (angl. „Interstellar“).

Serialas, pradėtas filmuoti dar 2014 metais, HBO kanale pasirodys šių metų spalį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles