Angelina Jolie gali suvaidinti Kleopatrą

Angelina Jolie gali suvaidinti Kleopatrą

Po ketverių metų pertraukos į didžiuosiuos kino ekranus sugrįžusi Angelina Jolie užminė mįslę – pasklido gandai apie naują aktorės projektą. Paskleisti gandai rodo, kad aktorė pasiryžusi įkūnyti vieną ryškiausių ir žinomiausių moterų žmonijos istorijoje – faraonę Kleopatrą.

Tai jau ne pirmas kartas, kai aktorei siūlomas šis vaidmuo – 2011 metais projektą turėjo režisuoti Davidas Fincheris ir faraonės vaidmenyje jis matė būtent Angeliną. Pasitraukus režisieriui, projektas buvo sustabdytas neapibrėžtam laikui, tačiau po ilgų derybų, kino studija vėl atnaujimo visus darbus, susijusius su šiuo kebliu projektu. Pagrindinės priežastys, dėl kurių projektas anksčiau buvo sustabdytas – pernelyg didelis reikalingas biudžetas filmo įgyvendinimui bei režisieriaus Davido Fincher’io nesusitarimai su juostos prodiuseriais ir pačia studija, kurie norėjo turėti sprendžiamąjį balsą tam tikrose juostos kūrimo stadijose.

Jeigu aktorė sutiks, yra tikimybė, kad tai bus paskutinis vaidmuo jos karjeroje – po šio filmo ji ketina užbaigti savo, kaip aktorės, karjerą Holivude bei persikvalifikuoti į režisieres. Kadangi aktorė jau yra sėkmingai save išbandžiusi režisierės amplua filmuose „Kraujo ir medaus žemėje“ bei „Nepalaužtas“, ji tikisi, kad ir sekantys projektai bus sėkmingi. Kada filmas pasirodys bei kas jį režisuos – neskelbiama.

Primename, kad pats populiariausias iki šiol Kleopatros perteikimas kine priklauso Elizabeth Taylor 1963 metais pasirodžiusioje keturiais Oskarais apdovanotoje juostoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles