Legendinė ateivių žudikė gali pasirodyti „Prometėjaus“ tęsinyje

Legendinė ateivių žudikė gali pasirodyti „Prometėjaus“ tęsinyje

Filmo „Svetimas. Prarastas rojus“ (angl. „Alien. Paradise Lost“), kuris tapo oficialiu 2012 m. studijos „20th Century Fox“ mokslinės fantastikos filmo „Prometėjas“ tęsiniu, siužetas susies istoriją ne tik su pačiu „Svetimu“, bet ir kartu ir su legendinio filmo pagrindine heroje Elen Ripli. Apie tai duodamas interviu leidiniui „Emire“ papasakojo pats režisierius Ridley‘is Scottas.

„Tai bus „Prometėjas 2“, todėl mes pratęsime 2012 m. prasidėjusią istoriją. Tačiau mes visą laiką planavome, jog būsimo filmo pavadinimas bus „Svetimas. Prarastas rojus“. Visgi pati pirma juosta mus šiek tiek numetė į šoną nuo pagrindinio tikslo susieti istoriją su pirmuoju „Svetimu“, kurį mes turėjome iš pradžių. Tačiau dabar viskas yra gerai. Filmo metu bus pristatytos kai kurios užuominos apie pačią Elen Riplį. Daugiau nieko negaliu komentuoti“ – pasakė legendinis kino kūrėjas.

Įdomiausia, kad režisierius dabar visiškai pakeitė savo nuomonę ir paneigė žodžius, jog naujame filme mes nepamatysime klasikinių ksenomorfų ir veidačiulpių. „Manau, kad mes ir vėl juos pamatysime. Sužinosime, kas juos sukūrė ir koks buvo jų atsiradimo tikslas.“ – pridūrė režisierius.

R. Scottas Taip pat patvirtino, kad Neilo Blompkampo filmas skirtas „Svetimam“ bus iš karto paleistas į produkciją, kai tik kino ekranuose pasirodys juosta „Svetimas. Prarastas rojus“.

Primename, kad pirmoji „Prometėjaus“ dalis visame pasaulyje užsidirbo 403 milijonus dolerių, kas filmui leido vos atpirkti produkcijos išlaidas. Tęsinys numatytas 2017 metais.

Spalio 2 dieną visuose pasaulio kino ekranuose, kaip ir Lietuvoje, pasirodys pats naujausias režisieriaus filmas „Marsietis“ (angl. „The Martian“), kurį puikiai vertina tiek kino profesionalai, tiek jau filmą matę žiūrovai. Po šio filmo pristatymo režisierius iš karto imsis „Prometėjaus“ tęsinio darbų, kurio filmavimo startas numatytas kitų metų vasarį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles