Pasirodė pirmasis Angelinos Jolie režisuoto filmo „Prie jūros“ anonsas

Internete pasirodė pirmasis filmo „Prie jūros“ (angl. „By the Sea“) anonsas, kurį kino gerbėjas pristato barbė devyndarbė aktorė, režisierė ir scenaristė Angelina Jolie. Ne pilnos trukmės tyzerinis anonsas trumpai supažindina su trečiuoju vienos geidžiamiausių Holivudo moterų darbu.

Filmo veiksmas nukels žiūrovus į aštuntąjį praėjusio amžiaus dešimtmetį, kai amerikiečių rašytojas Rolandas su žmona Vanesa santuokos krizės laikotarpiu atvykusią į vieną pajūryje esantį Prancūzijos kurortą. Leisdami laiką su jaunavedžiais Lėja ir Fransua ir vietiniais gyventojais Mišeliu ir Patricija, sutuoktiniu pora galiausiai pradeda rasti bendrą kalbą ir ima spręsti santykiuose kilusias problemas.

Pirmasis anonsas nėra jau toks ypatingai informatyvus. Jis parodo keletą ištraukų iš filmo, viskas pasakojama su foniniais garsais ir įtraukiant tam tikrų draminių akimirkų vaizdus. Kažko daugiau nuspręsti apie būsimą filmą kaip ir nelabai įmanoma.

Tai jau nebe pirmas kartas, kai Angelina Jolie atliks vaidmenis filme su savo vyru Bradu Pittu, taip pat tai jau trečiasis jos režisūrinis projektas. Anksčiau ji buvo pristačiusi karines dramas „Nepalūžęs“ (angl. „Unbroken“) ir „Medaus ir kraujo žemė“ (angl. „Land of Blood and Honey“).

Įdomu ir šiek tiek keista yra tai, jog toks draminis filmas bus pirmasis jos režisūrinis projektas, kai bus narpliojami intymūs žmonių gyvenimai. Na, o keista tai, jog ji, atlikdama pagrindinį vaidmenį su savo tikru vyru, turės pasakoti apie nesėkmingą santuoką.

Galbūt dar per anksti spręsti, tačiau „Universal“ kuruojamas projektas pasirodo rudenį, tad galima numanyti, jog jis pretenduos į aukščiausius kino pasaulio apdovanojimus.

„Prie jūros“ kino teatrus turėtų pasiekti lapkričio 13 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles