Išankstinė „Betmeno prieš Supermeną: Teisingumo aušros“ peržiūra žiūrovus pakėlė ant kojų

Nors vienas laukiamiausių kitų metų filmas „Betmenas prieš Supermeną: Teisingumo aušra“ (angl. „Batman v Superman: Dawn of Justice“) kino ekranus pasieks dar daugiau nei po pusmečio, kino studijos „Warner Bros.“ vadovybė jau turėjo galimybę išvysti pirmąjį variantą. Kaip praneša „The Hollywood Reporter“ praneša, visi vadovai buvo tiesiog priblokšti filmo kokybės ir po premjeros atsistoję plojo.

Reikia atsižvelgit į faktą, kad pirmasis variantas beveik niekada nepasiekia kino teatrų, todėl šios versijos greičiausiai ir nepamatysime, bet tokia teigiama reakcija yra gera žinia ir kino žiūrovams. Žinoma, tokia reakcija labai teigiamai suveikė ir Benui Affleckui, kuris atlieka Betmeno vaidmenį. Studijos atstovai buvo taip sužavėti, kad nusprendė sukurti daugiau negu vieną atskirą Betmeno filmą. Jei tiksliau, daryti visą trilogiją.

Nors toks sprendimas dar nėra oficialiai patvirtintas ir sklinda kalbų lygyje, visgi yra reiškinių, patvirtinančių šį faktą. Kaip vėliau pranešė tas pats „The Hollywood Reporter“, net du Beno Afflecko filmai buvo nustumti į vėlesnį laikotarpį.

„Buhalteris“ (angl. „The Accountant“), kuriame B. Affleckas vaidina naktimis veikiantį samdomą žudiką, iš kitų metų sausio perstumtas į spalio 7 dieną. „Naktinis gyvenimas“ (angl. „Live by Night“), kurį ir režisuos B. Affleckas, perkeltas iš kitų metų spalio į 2017 metus be konkrečios datos.

Neabejotina, kad tokie pakyčiai padaryti tam, kad aktorius, scenaristas ir režisierius galėtų skirti laiko keliems naujiems Betmeno filmams. Bent pirmąjį Betmeno filmą B. Affleckas ir režisuos ir rašys scenarijų, o taip pat ir atliks pagrindinį vaidmenį.

„Betmenas prieš Supermeną: Teisingumo aušra“ kino teatrus pasieks kitų metų kovo 25 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. fane / 2015 rugpjūčio 9

    Benas Affleckas tikrai nori padaryti visa nauja betmeno trilogija??? Butu wow

  2. Fanas / 2015 rugpjūčio 9

    nesuprantu kaip gali kazkox paprastas zmogus su apgailetinais ginklais, kovot pries supermena kuris vienu pirsto judesiu istaskytu ta betmena 😀 suprantu sukurtu filma doomsday vs superman butu kita kalba

  3. Vainius Eiva / 2015 rugpjūčio 9

    Panašu, kad taip, jis labai noriai imasi kurti Betmeno pasakojimus. Na, o dėl pačios kovos… Komiksuose Betmenas ne kartą yra davęs į skudurus Supermenui. O kaip viskas atrodys, pamatysim kovą