Paskelbtas penktojo „Ledynmečio“ pavadinimas, premjeros data perkeliama

Paskelbtas penktojo „Ledynmečio“ pavadinimas, premjeros data perkeliama

Kino studija „20th Century Fox“, nors ir buvo kalbėjusi apie „Ledynmečio“ (angl. „Ice Age“) istorijos pabaigą, netesėdama pažadų pratęsia šalčio kaustomų gyvūnų nuotykius. Artėjant premjeros datai, studija paskelbė, kad naujasis filmas vadinsis „Ledynmetis: susidūrimas“ (angl. „Ice Age: Collision Course“).

Anksčiau buvo planuota, kad filmas kino ekranus pasieks kitų metų liepos 15 dieną. Dabar buvo nuspręsta istoriją perkelti į liepos 22 dieną, kai numatoma gerokai mažesnė konkurencija. Jei premjeros data būtų nekitusi, Sidui, Meniui, Elei ir kitai kompanijai būtų tekę susigrumti ekranuose su studijos „Sony“ rodomomis „Vaiduoklių medžiotojomis“ (angl. „Ghostbusters“), „Lionsgate“ filmu „La la Žemė“ (angl. „La La Land“) ir „EuropaCorps.“ juosta „Ežeras“ (angl. „The Lake“). Na, o su naująja premjera viskas supaprastėja, nes kol kas konkurentas tik vienas – „Warner Bros.“ kuruojamas „Karalius Arturas“ (angl. „King Arthur“).

Į filmą sugrįžta visi ankstesni balso aktoriai – Denisas Leary‘is, Ray‘us Romano, Queen Latifah, Johnas Leguizamo ir kiti. Filmą režisuos trečiosios ir ketvirtosios dalies režisierius Michaelas Thurmeieris ir režisūroje debiutuojantis, pirmojo „Ledynmečio“ scenaristas Galenas T. Chu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles