Stan Lee nusifilmavo dar keturiuose „Marvel“ filmuose

Stan Lee nusifilmavo dar keturiuose „Marvel“ filmuose

Visus pagal „Marvel“ komiksus sukurtus filmus vienijantis Stanas Lee artimiausiu metu nesiruošia nutraukti vienos įdomiausių Holivudo tradicijų.

Kaip praneša „Cinema Blend“, „Marvel“ studijos vadovas ir prodiuseris Kevinas Feige pripažino, kad vos kelioms sekundėms visuose „Marvel“ projektuose pasirodantis legendinis komiksų kūrėjas yra viena svarbiausių kiekvieno filmo dalių ir kūrėjai jam skiria ypač daug dėmesio.

Anot K. Feige, S. Lee nusifilmavo dar keturiuose kol kas neišleistuose „Marvel“ filmuose. Vieną dieną prieš porą mėnesių jis buvo nuskraidintas į Atlantos valstiją, kurioje yra filmuojami visi „Marvel“ filmai, ir per kelias valandas sukūrė keturis naujus epizodinius pasirodymus.

K. Feige nepasakė, kurie filmai tai buvo, tačiau juos nesunku atspėti. „Daktaras Streindžas“ (angl. „Doctor Strange“) ir „Galaktikos sergėtojai 2“ (angl. „Guardians of the Galaxy Vol. 2“) baigė filmavimą jau prieš kurį laiką, o juostos „Žmogus-voras“ (angl. „Spider-Man: Homecoming“) ir „Toras: Ragnarokas“ (angl. „Thor: Ragnarok“) yra vis dar filmuojamos. Tiesa, „Daktaras Streindžas“ buvo filmuojamas Didžiojoje Britanijoje, todėl tikėtina, kad S. Lee galėjo nusifilmuoti ketvirtojoje „Keršytojų“ dalyje, kurios oficialus filmavimas prasidės jau netrukus.

Todėl galima neabejoti, jog 94 gimtadienį greitai švęsiantis garsusis komiksų kūrėjas (apie kurį patį greitai bus sukurtas biografinis filmas) kinuose šmėžuos dar bent kelis metus. Greičiausiai jo talentu bus galima įsitikinti spalio 28 dieną, kuomet kino teatruose pasirodys „Daktaras Streindžas“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles