Baigta filmuoti režisieriaus Darreno Lynno Bousmano kuriama naujausia„Pjūklo“ dalis

Baigta filmuoti režisieriaus Darreno Lynno Bousmano kuriama naujausia„Pjūklo“ dalis

Nufilmuota! Režisierius Darrenas Lynnas Bousmanas savo gerbėjams pranešė, kad pagaliau buvo užbaigti naujausios „Pjūklo“ (angl. „Saw“) filmo dalies filmavimai. Ši naujausia, jau ilgus metus gyvuojančio siaubo filmo istorijos dalis, yra viena paslaptingiausių, kadangi taip iki galo ir nėra aišku, ką pamatysime šiame filme, tačiau dabar jau aišku, kad jau kitąmet paslaptis bus tikrai atskleista.

Tačiau gal ne viskas yra taip paslaptinga, kaip gali atrodyti? Keletą dalykų apie naujausią „Pjūklo“ filmą visgi jau žinome – čia išvysime aktorius Chrisą Rocką bei Samuelį L. Jacksoną, o tai jau įžiebia tikrai nemenką smalsumo kibirkštėlę. O tam, kad prie visos intrigos būtų pridėta dar šiek tiek liepsnelės, režisierius D. L. Bousmanas pasidalino kadru iš paskutiniųjų filmavimų, kur labai minimaliai, tačiau matomos jau pažįstamos „Pjūklo“ filmų sienos. Kol kas nėra ir oficialių naujausios dalies siužeto detalių, tačiau iš D. L. Bousmano nuotraukos, kurioje matyti krauju nutaškytas žalias ekranas, natūraliai atsiranda klausimas – ar „Pjūklo“ filme išvysime specialiųjų vaizdo efektų, sukurtų žalio ekrano pagalba? Kol kas sunku tai paneigti ar patvirtinti ir telieka laukti daugiau detalių apie naujausią dalį, tačiau nuotraukoje režisierius atrodo labai laimingas, paskelbdamas, kad užbaigė filmavimus.

2017 m. filmas „Pjūklas 8“ (angl. „Jigsaw“) sėkmingai atgaivino jau kurį laiką merdėjusią siaubo istoriją, kuri prasidėjo nuo režisieriaus Jameso Wano, dar 2004 m. Tačiau naujausia D. L. Bousmano režisuojama dalis žada parodyti visiškai naują istoriją, kuri prasidėjusi nuo komiko Ch. Rocko idėjos, pastūmėjo režisierių imtis naujo projekto. Tai buvo vienas tų retesnių dalykų, kurie atrodo pamišėliški ir neįgyvendinami, bet visgi, tai visiška tiesa. Visa projekto idėja pasirodė dar beprotiškesnė, kai buvo atskleista, kad prie jau klasikine tapusios siaubo istorijos jungiasi aktorius S. L. Jacksonas ir tai buvo visos turimos žinios apie šį filmą. Vėliau sužinome, kad Ch. Rockas įkūnys policijos tyrėją, kuris aiškinsis brutalių nužudymų grandinę, o S. L. Jacksonas atliks jo tėvo vaidmenį. Kiti paskelbti naujausios dalies aktoriai – Maxas Minghella, kuris vaidins Ch. Rocko partnerį ir Marisol Nichols, kuri vaidins pastarųjų viršininkę. Aktorę Nazneen Contractor taip pat pamatysime šiame filme, kuri, teigiama, artimai bendradarbiaus su Ch. Rocko personažu. Be viso to, filmo kūrėjai teigia, kad tai bus visiškai nauja pradžia, tačiau be smulkesnių detalių, kaip tai bus įgyvendinta.

Režisierius D. L. Bousmanas jau režisavo 3 ankstesnes šios istorijos dalis – „Pjūklas 1-2-3“. Ch. Rocko pasiūlyta istorija scenaristų Pete‘o Goldfingerio ir Josho Stolbergo buvo perrašyta į scenarijų. Šie scenaristai jau dirbo ties aštuntąja filmo dalimi. Visi 8 „Pjūklo“ filmai pasauliniu lygiu uždirbo daugiau kaip 976 milijonus dolerių ir šią filmų seriją pavertė viena sėkmingiausių siaubo filmų istorijoje. Filmas „Pjūklas 9“, kuris dar neturi oficialaus pavadinimo, kino teatrus pasieks 2020 m. gegužės 15 d. Pranešimu apie užbaigtus filmavimus režisierius D. L. Bousmanas pasidalino savo Twitter paskyroje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles