„Skambučio“ perdirbinyje pagrindinį vaidmenį atliks italė M. Lutz

„Skambučio“ perdirbinyje pagrindinį vaidmenį atliks italė M. Lutz

Kino studija „Paramount“ pristatys naują „Skambučio“ (angl. „Ring“) franšizės filmą, kuris bus kaip ir pirmojo perdirbinys, o naujoji juosta vadinsis „Skambučiai“ (angl. „Rings“). Kaip praneša naujienų portalas „The Wrap“, naująjį siaubo trilerį režisuos Javieras Gutierrezas.

Studijai artimų šaltinių teigimu, režisierius surado aktorę, kuri atliks pagrindinę rolę naujajame siaubo filme. Tai bus kino naujokė italė Matilda Lutz, anksčiau vaidinusi tik keliuose itališkuose filmuose ir serialuose, o karjerą pradėjusi prieš du metus.

Filme ir dar kartą išvysime mistinę mirtiną vaizdajuostę, kuri prikeldavo paslaptingą juodąją mergaitę Samarą. Tiesa, originale (arba bent pirmojoje amerikietiškoje dalyje) vaidinusios Naomi Watts šioje dalyje neišvysime, ji į filmą neketina grįžti.

Istorija bus paremta 1991 metais išleistu Koji Suzuki romanu, pagal kurį scenarijų juostai rašo Akiva Goldsman, Davidas Loucka ir Jaconas Aaronas Estesas.

Anksčiau pasirodę du „Skambučio“ filmai visame pasaulyje bendrai uždirbo per 400 milijonų dolerių, todėl neverta stebėtis, kad kino studijos nenori paleisti tokio pelningo filmo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles