Naujas bandymas režisuoti Flash‘o filmą – prie projekto stoja Andy Muschietti

Naujas bandymas režisuoti Flash‘o filmą – prie projekto stoja Andy Muschietti

Įdomus faktas – aktorius Ezra Miller‘is buvo paskirtas vaidinti vieną populiaresnių „DC“ komiksų herojų Flash‘ą net 2014-ais metais. Praėjus penkiems metams, herojus pasirodė trijuose filmuose, dvejuose iš jų jo apsilankymas truko tik kelias sekundes. Tuo tarpu, šio superherojaus atskira istorija, kuri originaliai turėjo pasirodyti po „Teisingumo Lygos“ (angl. „Justice League“), vis dar nepradėta filmuoti. Ilgą laiką virš šio filmo kybojo klaustukas ar jis apskritai išvys dienos šviesą. Neužtektų vienos rankos pirštų suskaičiuoti kiek režisierių bei rašytojų pasitraukė iš šio projekto dėl kūrybinių nesutarimų ar per daug apkrauto darbų grafiko.

Vis dėlto, atsirado naujas režisierius, pasiryžęs pagaliau atlikti šią užduotį. Šiuo metu kino žiūrovai su nekantrumu laukia už savaitės pasirodysiančio filmo „Tas“ (angl. „It“) antros dalies. Už abu skyrius atsakingas režisierius Andy Muschietti, atgabenęs šiai serijai kritinį bei finansinį pasisekimą, turi visišką „Warner Bros“ studijos pasitikėjimą. Taigi, ilgai nedelsdamas jis paskelbė, kad superherojaus Flash‘o filmas bus jo kitas projektas.

Nors A. Muschietti yra labiau žinomas dėl jo siaubo filmų, jis neplanuoja pasukti superherojaus šio žanro kryptimi. Atvirkščiai, režisierius prižada linksmą bei lengvą dramą. Taip pat patvirtinta, kad Ezra Miller‘is sugrįš atlikti Flash‘o vaidmens. Fanams dabar lieka tikėtis, kad kūrybiniai nesutarimai vėl nepakiš kojos ir nepaliks projekto ant ledo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles