Lietuviai pirmieji pasaulyje išvys naująjį James Franco filmą „Zerovilis“

Jau visai netrukus Lietuvos kino teatrus pasieks naujasis aktoriaus ir režisieriaus Jameso Franco režisuotas filmas „Zerovilis“ (angl. „Zeroville“). Į kino užkulisius pasinersiantis kino kūrėjas pasakos istoriją retai matomą Holivudo pusę su režisieriais ir aktoriais, o būtent Lietuvos kino žiūrovai bus pirmieji, išvysiantys šį filmą visame pasaulyje.

„Zerovilis“ bus pagrįstas to paties pavadinimo Steve‘o Ericksono romanu. Pasakodamas apie savo naująjį režisūrinį darbą J. Franco teigė, jog knyga rėmėsi labai daug. „Perskaitęs šią knygą supratau, kad tai yra darbas, kurį noriu režisuoti kine. Aš dievinu kiną, tai mano gyvenimas, ir „Zerovilis“ bus lyg mano duoklė kinui“, – teigė juostos režisierius.

Filme netruks vaizdų, susijusių su tikrais žmonėmis, arba veikėjų, kurie bus lyg išgalvoti, tačiau įkvėpimas jiems paimtas iš tikrų asmenybių. Filme ne tik išgirsime, bet ir pamatysime atkurtus aktorius Montgomerį Cliftą, Dennisą Hopperį, taip pat legendinį režisierių Francį Fordą Coppolą, bus kalbama apie Romaną Polanskį, Elizabeth Taylor, Mia Farrow ir kitus žinomus praėjusio amžiaus septintojo dešimtmečio Holivudo žmones.

„Zerovilis“ pasakos apie architektūros studentą Aiką Džeromą, kuris susižavėjęs keliais Holivudo filmais, nusprendžia ir pats keliauti į šią kino Meką. Ant nuskustos galvos išsitatuiravęs savo mylimiausius aktorius – Elizabeth Taylor ir Montgomerį Cliftą – vaikinas patraukia į Los Andželą. Holivude pradėjęs nuo paprasto dekoracijų darbininko, Vikaras (tokia pravarde jį apdovanoja naujai sutikti bičiuliai) netrukus susipažįsta su kino montuotoja Dote, kuri jį išmoko savo amato paslapčių. Visa galva pasinėręs į savo svajonę, Vikaras netrukus įsipainioja į paslaptingą, kvapą gniaužiančią ir pavojingą istoriją, kurios pabaigoje jo laukia stulbinantis atradimas.

Be J. Franco, kuris atlieka pagrindinį vaidmenį, juostoje taip pat bus galima išvysti komedijos asus Sethą Rogeną, Danny‘į McBride‘ą, Willą Ferrellą, veiksmo filmų žvaigždę Megan Fox, kino legendą Jacki Weaver ir dar daugybę kitų aktorių. „Zerovilis“ visuose Lietuvos kino teatrus pasieks jau rugsėjo 13 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles