Mirė animacinio serialo „Pinkis ir Makaulė“ scenarijaus autorius

Mirė animacinio serialo „Pinkis ir Makaulė“ scenarijaus autorius

Mirė 68-erių sulaukęs „Emmy“ apdovanojimus animacinių serialų kategorijoje rinkęs scenaristas Gordonas Bressackas. Jam buvo 68-eri.

G. Bressacko sūnus, filmų kūrėjas Jamesas Cullenas Bressackas apie tėvo mirtį paskelbė savo Instagram paskyroje. Jis rašė: „Žodžiais sunku nusakyti, kaip dabar jaučiuosi. Tu buvai mano mokytojas, kūrybinis partneris, mano herojus, geriausias draugas, bet visų svarbiausia – tu buvai mano tėtis.“ G. Bressackas parašė scenarijus daugybei populiarių animacinių serialų, tarp kurių puikuojasi ir „Animaniacs“, „Džimis Neutronas“ (angl. „Jimmy Neutron“), „Vėžliukai nindzės“ (angl. „Teenage Mutant Ninja Turtles“) ir „Smurfai“ (angl. „The Smurfs“). Taip pat jis pelnė 3 „Dieninius Emmy“ apdovanojimus – 2 už animacinį serialą „Pinkis ir Makaulė“ (angl. „Pinky and the Brain“) ir vieną už serialą „Pinkis, Elmira ir Makaulė“ (angl. „Pinky, Elmyra and the Brain“). 2017 m. G. Bressackas kartu su savo sūnumi dirbo ties jo režisuotu animaciniu filmu „CarGo“.

Tėvo atminimui pagerbti, jo sūnus J. C. Bressackas paragino fanus peržiūrėti jo tėvo kurtus animacinius filmus: „Mano tėtis mėgo prajuokinti žmones ir aš esu labai dėkingas už jo palikimą, kuris yra gyvas per jo sukurtus animacinius filmus. Jeigu mėgstate animacinius filmus, peržiūrėkite „Pinkį ir Makaulę“ arba „Anamaniacs“ ir juokitės jo garbei. Aš žinau, kad tai būtų būtent tai, ko jis norėtų.“ – rašė scenaristo sūnus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles