„Džokerio“ premjeroje Venecijos filmų festivalyje – 8 minutes trukusios ovacijos

„Džokerio“ premjeroje Venecijos filmų festivalyje – 8 minutes trukusios ovacijos

Pagaliau „Warner Bros. Pictures“ pasauliui parodė Toddo Phillipso režisuotą „Džokerio“ (angl. „Joker“) filmą. Pirmoji jo peržiūra vyko Venecijos filmų festivalyje bei susilaukė 8-ias minutes trukusių žiūrovų ovacijų su plojimais ir šūkiais filmui pasibaigus. Tokio teigiamo atsako buvo tikimasi po anksti ryte įvykusios spaudos konferencijos su daline filmo peržiūra, bet tarp kritiškų atsiliepimų buvo įvairių nuomonių.

Kol kas yra pasidalinta 28-iais atsiliepimais, kurie buvo palikti įvairių kritikų „Rotten Tomatoes“ svetainėje bendrai surinkę 86% teigiamų įvertinimų bei vidutinį 9.22/10 įvertinimą, kuris yra vienas iš didžiausių įvertinimų visoje svetainės filmų duomenų bazėje. Jau yra prognozuojama, kad pagrindinis filmo aktorius Joaquinas Phoenixas taps rimtu apdovanojimų pretendentu nors pats filmas sulaukė įvairių atsiliepimų.

Štai yra keletas iš filmo atsiliepimų, kurių jis susilaukė po filmų festivalio:

„Joaquinas Phoenixas pilnai atsidavė savo vaidmeniui, o Toddo Phillipso meistriškas, bet tuo pačiu metu ir palaidas, „DC“ komiksų šaltinio perkūrimas tikrai suglumins, bet ir privers susimąstyti tiek komiksų fanus, tiek ir jų neskaičiusius.“ – Jimas Vejvoda, „IGN Movies“ naujienraštis.

„Phillipsas tikriausiai norėtų, kad mes galvotumo, jog jis mums pateikia filmą apie mūsų kultūros tuštybę , bet jis iš tikrųjų ir yra jos pavyzdys.“ – Stephanie Zacharek, „TIME“ žurnalas.

„Džokerio“ filmas didžiuosius kino teatrų ekranus turėtų pasiekti spalio 4-tą dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles