„Disney“ kurs naują „Liūto karaliaus“ versiją

„Disney“ kurs naują „Liūto karaliaus“ versiją

Trečiadienį „Disney“ studija oficialiai paskelbė tai, kas neturėjo nustebinti nieko: klasikinių animacinių filmų perdirbimu šiuo metu užsiimanti studija nusitaikė ir į legendinį „Liūtą karalių“ (angl. „The Lion King“).

„Disney“ praneša, kad projektą režisuos Jonas Favreau – didžiųjų Holivudo filmų specialistas. Režisavęs pirmąsias dvi „Geležinio žmogaus“ (angl. „Iron Man“) dalis, sukūrusias iki šiol naudojamą „Marvel“ filmų šabloną, jis šiais metais daugelį kino kritikų nustebino su filmu „Džiunglių knyga“ (angl. „The Jungle Book“), visame pasaulyje uždirbusiu beveik milijardą dolerių.

Tikėtina, kad būtent „Džiunglių knyga“ yra pagrindinė priežastis, dėl ko „Disney“ suskubo sukurti vaidybinę „Liūto karaliaus“ versiją. „Džiunglių knyga“ daugelį pribloškė išskirtiniais kompiuteriniais efektais – džiunglės ir kalbantys gyvūnai buvo sukurti pasitelkus vien naujausias technologijas, o vienintelis tikras žmogus buvo Mauglį vaidinęs mažasis aktorius. Sunku pasakyti, ar naująją „Liūto karaliaus“ versiją bus galima vadinti vaidybiniu filmu, jeigu ir čia viskas bus sukurta kompiuteriu, tačiau „Disney“ patirties šioje sferoje tikrai turi.

Kol kas apie projektą detalių yra itin mažai. Žinoma tik tiek, kad 1994 metais pasirodžiusio filmo muzika, prie kurios prisidėjo ir Eltonas Johnas, skambės ir naujojoje versijoje.

Artimiausiu metu studija išleis ir savo garsiojo animacinio filmo „Gražuolė ir pabaisa“ (angl. „Beauty and the Beast“) vaidybinę versiją, kurioje vaidina Emma Watson. Filmas kino teatruose pasirodys 2017 m. kovo 17 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles