Simonas Peggas nenori žiūrėti „Skruzdėliuko“

Simonas Peggas nenori žiūrėti „Skruzdėliuko“

Žinant britų aktoriaus ir scenaristo Simono Peggo didžiulį pomėgį komiksams, vaizdo žaidimams ir superherojų filmams, būtų galima pamanyti, kad jis buvo vienas pirmųjų, kino teatre pasižiūrėjusių „Skruzdėliuką“ (angl. „Ant-Man“). Kad ir kaip bebūtų keista, vis tik taip nenutiko, kadangi S. Peggas nusprendė boikotuoti naujausią kino studijos „Marvel“ darbą.

„Nemačiau šio filmo ir nesiruošiu žiūrėti… Kodėl? Mmmm, dėl tokių pačių priežasčių, dėl kurių tiesiog nesinori žiūrėti filmo. Tarp kitko, aš esu didelis Paulo Ruddo gerbėjas“, – pasakojo aktorius, pakalbintas per savo naujo filmo „Misija neįmanoma: slaptoji tauta“ (angl. „Mission: Impossible: Rogue Nation“) pristatymą. Į klausimą, ar tokiam apsisprendimui turi įtakos solidarumas su Edgaru Wrightu, S. Peggas atsakė: „Taip, gali būti“.

Edgaras Wrightas iš pradžių dirbo prie „Skruzdėliuko“ projekto. Tačiau 2014 m. gegužės pabaigoje kino studija „Marvel“ paskelbė, kad režisierius ir scenaristas palieka projektą dėl „kūrybinio požiūrio neatitikimų“. E. Wrightą režisieriaus kėdėje pakeitė Peytonas Reedas, o scenarijų iš dalies perrašė Joe Cornishas, Adamas McKay ir pagrindinį vaidmenį filme atlikęs Paulas Ruddas. Dėl šios istorijos E. Wrightas nepagailėjo viešos kritikos visam „Skruzdėliuko“ projektui. Peytonas Reedas neliko skolingas ir atsilygindamas atkirto, kad be jo, o ne be E. Wrighto, filmo iš viso nebūtų. „Skruzdėliukas“ nebėra E. Wrighto filmas, koks turėjo būti iš pradžių, ir turbūt todėl geras E. Wrighto draugas S. Peggas net nenori pamatyti galutinio rezultato.

Artimiausiu metu S. Peggas ir E. Wrightas vėl ruošiasi bendradarbiauti – kartu jie rašys naujos „Žvaigždžių kelio“ (angl. „Star Trek“) dalies scenarijų. O kol kas S. Peggą bus galima išvysti didžiuosiuose ekranuose kartu su Tomu Cruise‘u, vaidinantį penktoje „Misijos neįmanomos“ dalyje „Misija neįmanoma: slaptoji tauta“ , kurio premjera – jau šį savaitgalį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles