Davidas Beckhamas debiutavo kaip aktorius atlikdamas epizodinį vaidmenį Guy Ritchie filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“

Futbolo pasaulio žvaigždė Davidas Beckhamas ketina užkariauti naują viršūnę – vienu stilingiausių ir sportiškiausių vyrų tituluojamas buvęs profesionalus sportininkas mėgins jėgas Holivude. Savajam aktoriniam debiutui jis pasirinko vieno jo geriausių draugų – Guy Ritchie – filmą „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ (angl. „The Man from U.N.C.L.E.“), kuris Lietuvos kino teatrus pasieks jau rugpjūčio 14 dieną. Juostai dėl jos puikaus aktorių kolektyvo, rafinuotumo ir skoningo humoro jau dabar pranašaujama pasaulinė sėkmė.

40-ies D.Beckhamas ir G.Ritchie jau yra dirbę kartu – 2013-aisiais režisierius kūrė reklamą prekybos tinklui „H&M“, o šiemet viskiui „Haig Club“, kuriose nusifilmavo buvęs futbolininkas. Tiesa, juos sieja ne tik darbo reikalai. Davidas ir jo žmona Victoria Beckham yra ilgamečiai G.Ritchie draugai, jie taip pat yra pakviestųjų į artėjančias G.Ritchie ir jo mylimosios Jacqui Ainsley vestuves sąraše. Pagal britų spaudos pranešimus, iškilminga poros šventė turėtų įvykti dar šią savaitę.

Dailymail.co.uk žiniomis, išvaizdusis D.Beckhamas pasirodo filmo „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ pradžioje ir pristato misiją pagrindiniams juostos herojams, kuriuos įkūnijo aktoriai Henry Cavillas ir Armie Hammeris. Pasak „The Sun“ šaltinių, futbolo žvaigždė nervinosi prieš filmavimus, tačiau buvo labai dėkingas G.Ritchie už jam suteiktą nedidelę rolę ir puikią patirtį.

„Jo išvaizda filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ šiek tiek pakeista, bet neabejoju, kad kai žiūrovai pamatys Davidą, jie jį atpažins“, – „Access Hollywood“ sakė G.Ritchie. Režisierius teigė esąs laimingas, galėdamas būti pirmasis, kurio filme vaidino D.Beckhamas. Jis žurnalistus intrigavo, kad jo juostose Davidas vaidmenų gaus ir ateityje. Birželį D.Beckhamas dalyvavo kino kūrėjo naujojo istorinio epo apie Britanijos valdovą karalių Artūrą filmavimuose, tačiau daugiau informacijos apie jo rolę nėra žinoma.

Savo nekantrumu belaukiant „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ premjeros pasidalino ir D.Beckhamo žmona Victoria. Ji savo „Instagram“ ir „Twitter“ paskyrose išpublikavo sutuoktinio nuotrauką prie filmo plakatų, pridurdama, jog nekantrauja pamatyti filmą kine. D.Beckhamas sykį yra pasirodęs didžiuosiuose ekranuose 2002-ųjų filme „Smūgiuok kaip Beckhamas“, tačiau tikru aktoriniu vaidmeniu šios epizodinės rolės nepavadinsi – futbolininkas suvaidino patį save trumpoje scenoje juostos finale Hitrou oro uoste.

Šaltojo karo metais vykstančias tarptautinių nusikaltėlių paieškas naujajame kino hitų „Šerlokas Holmsas“, „Vagišiai“ bei „Lok, Stok arba Šauk“ kūrėjo G.Ritchie filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ žiūrovai išvys nuo rugpjūčio 14 dienos.

Filmo „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles