Veiksmo ištroškusiems – „Džono Viko“ maratonas su kvapą gniaužiančiomis kovomis

Mažiau kalbų, daugiau kulkų! Power Hit Radio kartu su didžiausiais kino centrais „Forum Cinemas“ ir portalu Buvau Kine tęsia kino maratonų seriją ir šį sykį kviečia į gaivias sales atvykti veiksmo filmų gerbėjus. Jau liepos 11 d. į kino ekranus sugrįš daugelio pamilta ir kvapą gniaužianti Džono Viko trilogija su visame pasaulyje mylimu aktoriumi Keanu Reevesu.

„Pirmasis tokio tipo renginys, net ir su pačiais griežčiausiais pokarantiniais apribojimais, pasirodė itin patrauklus kino gerbėjams. Dėl to nusprendėme tęsti šią renginių seriją ir šįkart pristatome kiek naujesnius, tačiau ne ką prastesnius filmus. Trilogiją apie Džoną Viką dabar jau tampa veiksmo filmų klasika, nors pirmasis filmas iš pradžių neatkreipė žiūrovų dėmesio. Dėl to, norime suteikti galimybę pažiūrėti visą filmų seriją kine ir pasimėgauti nenuilstančiu veiksmu“, – teigia „Forum Cinemas“ rinkodaros vadovas Dainius Beržinis.

Stilingą veiksmo ir įtampos dozę pristatantis „Kulkų baletu“ tituluojamas „Džonas Vikas“ pasakoja apie ramiai savąjį gyvenimą gyvenantį buvusį samdomą žudiką Džoną Viką. Vieną dieną, vyras pakliūva į bėdą ir jo 1969-ųjų metų „Mustangu“ susižavi nusikalstamo pasaulio boso sūnus Josifas, kuris Džoną ne tik apšvarina, tačiau ir nužudo jo vienintelį prisiminimą apie mirusią žmoną – šuniuką, vardu Deize. Atsitokėjęs Džonas suvokia turintis vienintelį tikslą – atkeršyti visiems, kurie sudrumstė jo ramybę.

Pagrindinį vaidmenį visuose filmuose atlieka legendinėje „Matricoje“ (angl. „Matrix“) išgarsėjęs Keanu Reevesas, o šiam talkina Michaelas Nyqvistas, Willemas Dafoe, Ianas McShane’as, Halle Berry bei ikoniškasis „Neo“ personažo kolega Laurence’as Fishburnas.

„Džono Viko“ maratonas liepos 11 dieną bus rodomas visuose „Forum Cinemas“ kino teatruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Renginio programa žemiau, o bilietai – jau prekyboje ir juos galite įsigyti paspaudę ant šios nuorodos.

Programa:
15:00 – atidaromos durys.
15:30 – 17:11 – Filmas „Džonas Vikas“
17:15 – 17:45 – Pertrauka
17:45 – 19:47 – Filmas „Džonas Vikas. Antra dalis“.
19:50 – 20:20 – Pertrauka
20:20 – 22:30 – Filmas „Džonas Vikas 3“.
22:30 – Pabaiga.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles