Dave‘as Bautista atliks antagonisto vaidmenį naujajame „Kalnietyje“

Dave‘as Bautista atliks antagonisto vaidmenį naujajame „Kalnietyje“

Šiaurės Amerikoje populiarus imtynininkas Dave‘as Bautista po praeitais metais neregėto populiarumo sulaukusios „Galaktikos sergėtojų“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) komikso ekranizacijos sėkmingai skina sau kelia aktorystės link, gaudamas vis daugiau įdomesnių vaidmenų. Jis prisijungė prie naujosios kultinio „Kalniečio“ (angl. „Highlander“) versijos, kuriai pagaliau buvo duota žalia šviesa.

Aktorius gavo pasiūlymą suvaidinti patį didžiausią kalniečio Dankano Maklaudo priešą – kraugerišką barbarą Kurganą, kurį originaliame filme 1986 metais įkūnijo Clancy‘is Brownas. Ta itin pavojingas ir fiziškai puikiai sudėtas priešininkas, kuriam baimės jausmas yra nežinomas. Kino kūrėjai šiame vaidmenyje mato būtent D. Bautistą, kuris jiems labai patiko Drakso vaidmenyje, primenančiame Kurganą.

Kalbos apie „Kalniečio“ perdirbimą sklinda jau ne vienerius metus, todėl su laiku keitėsi ir režisieriai, ir pagrindinio vaidmens atlikėjai. Žymiausiu pretendentu į Dankano Maklaudo vaidmenį buvo aktorius Ryanas Reynoldas, tačiau dėl ilgo studijos neapsisprendimo, jis paliko projektą praeitų metų žiemą. Tada filmą turėjo režisuoti specialiųjų efektų ekspertas Cedricas Nicolas-Troyanas, kuris laikinai pasitraukė iš projekto dėl antrosios „Snieguolės ir medžiotojo“ (angl. „Snow White and the Huntsman“) dalies. Tikėtina, jog po „Medžiotojo“ darbų užbaigimo jis sugrįš prie „Kalniečio“.

Taip pat sklinda kalbos, jog Duankano Maklaudo mokytoją Ramirezą gali įkūnyti pats Tomas Cruise‘as, kuris visai neseniai buvo pareiškęs, jog visai norėtų atsidurti naujoje „Kalniečio“ versijoje. Pirmame filme šį vaidmenį atliko seras Seanas Connery‘is. Kol kas apie T. Cruise‘o pasirodymą būsimoje juostoje nėra jokių oficialių studijos pranešimų.

1986 metais pasirodžiusi originali juosta pasakojo apie amžinas nemirtingųjų keliones, kurias užbaigti galėjo tik galvos nukirtimas. Jų kova tęsis iki to laiko, kol tarp gyvųjų liks tik vienas. Tada pagrindinį vaidmenį filme atliko Christopheras Lambertas, kuriam šis vaidmuo tapo pačiu žinomiausiu karjeroje.

Dave‘as Bautista šiuo metu yra užimtas naujojo Džeimso Bondo filmo „007: Spektras“ (angl. „007: Spectre“) filmavimo aikštelėje, kur jis atlieka vieno iš juostos antagonistų vaidmenį. Aktorių taip pat bus galima išvysti šiais metais kultinio „Kikboksininko“ (angl. „Kickboxer“) perdirbinyje, kuriame jam irgi yra patikėtas blogiečio amplua.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles