Pirmajame „Žmogus iš U.N.C.L.E.“ anonse – šnipai, veiksmas ir subtilus humoras

Darosi akivaizdu, kad šiais metais tikrai netrūks juostų apie specialiuosius agentus ar šnipus. Tai patvirtina kino studija „Warner Bros.“, paviešinusi pirmąjį režisieriaus Guy‘aus Ritchie‘io filmo „Žmogus iš U.N.C.L.E.“ (angl. „The Man from U.N.C.L.E.“) anonsą. Filmas bus pagrįstas praėjusio amžiaus septintojo dešimtmečio serialu, kuris taip pat ir vadinosi.

Anonse iškart nuteikiama labai šmaikščiam ir visiškai Guy‘aus Ritchie‘io stiliumi alsuojančiam filmui, kuriame netrūks subtilaus humoro, nepriekaištingų veiksmo scenų ir gerų aktorių pasirodymo. Kaip galima įžvelgti, stilius labai primins „Šerloką Holmsą“ (angl. „Sherlock Holmes“), tik čia veiksmas vyks septintajame dešimtmetyje. Juokingi dialogai ir gerai sulipdytos veiksmo scenos yra būtent tai, ko visi laukia iš G. Ritchie‘io ir jis tą suteiks.

Filmas pasakos apie patį Šaltojo karo įkarštį, kai CŽV agentas Solas ir KGB agentas Kurjakinas prisiverčia patraukti į šalį senus nesutarimus ir suvienyti jėgas bandydami sustabdyti paslaptingą ir galingą tarptautinę nusikaltėlių organizaciją. Ji siekia destabilizuoti trapų jėgų pusiausvyrą ir paskatinti branduolinių ginklų naudojimą. Vienintelis šnipų dueto kabliukas – dingusio vokiečių mokslininkų dukra. Mokslininkas yra vienintelis žmogus, galintis infiltruoti šnipus į nusikaltėlių organizaciją. Duetui skiriama sudėtinga užduotis, kai jie skubėdami turi rasti mokslininką ir sustabdyti pasaulinę katastrofą.

Pagrindinius vaidmenis juostoje atlieka CŽV agentą vaidinantis Henry‘is Cavillas, KGB agentrą įkūnijantis Armie‘is Hammeris ir dukrą suvaidinsianti Alicia Vikander. Filme taip pat pasirodys Hugh Grantas, Elizabeth Debicki ir Jaredas Harrisas.

„Žmogus iš U.N.C.L.E.“ kino teatruose pasirodys rugpjūčio 14 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles