Cameron Diaz papasakojo, kaip jautėsi vaidindama dainuojančią blogiukę muzikinėje komedijoje „Annie“

Nors garsioji Holivudo aktorė Cameron Diaz visuomet garsėjo kaip įspūdingų kojų savininkė, o ne dainininkė, tai jos neatbaidė nuo iššūkio suvaidinti naujojoje muzikinėje komedijoje visai šeimai „Annie“. Turbūt daugelis iki šiol pamena sceną iš 1997-ųjų filmo „Mano geriausio draugo vestuvės“, kur C.Diaz herojei teko šiek tiek apsikvailinti pro šalį traukiant dainą karaokėje. Iš tiesų – dainininkė iš aktorės visai neprasta, tuo kino mėgėjai įsitikinti galės jau nuo vasario 27 dienos.

Gyvenimu nusivylusią prieglaudos prižiūrėtoją panelę Hanigan naujojoje juostoje „Annie“ įkūnijusi C.Diaz juokėsi, kad nėra tokia nevykusi, kaip kad galėjo pasirodyti jos vokalo vertintojams. „Realybėje nėra taip blogai, kaip filme „Mano geriausio draugo vestuvės“. Dėl vaidmens „Annie“ lankiau specialias vokalo pamokas. Žinoma, pati mintis, kad turėsiu dainuoti, mane labai baugino. Su bičiuliais esu dainavusi karaokę milijoną kartų, tačiau tai – viena. O kai turi pasirodyti filme ir uždainuoti iš tikrųjų gerai – visai kas kita“, – Biography.com sakė aktorė.

Kalbėdama apie naująją muzikinę komediją „Annie“, aktorė tvirtino, kad ši istorija sušildys širdį. „Annie – tai maža mergaitė, kuri jautėsi nemylima, neturėjo savo kampelio. Niekas jos nenorėjo. Manau, nors sekundę tą jausmą patyręs yra kiekvienas, net ir tas, kas turėjo nuostabiausią vaikystę pasaulyje. Kiekvienas yra pagalvojęs: „Norėčiau, kad atsirastų žmogus, kuris manimi rūpintųsi, mane mylėtų ir aš būčiau saugus“, – kalbėjo C.Diaz. Jos herojė panelė Hanigan filme toli gražu ne tokia supratinga. Moteris puolusi į neviltį ir dosniai lieja pagiežą. Panelė Hanigan – buvusi dainininkė, kartą paragavusi šlovės ir tuoj kritusi iš padangių ant žemės. Dabar ji jaučia tuštumą, mėgstai išgerti ir skriaudžia save morališkai ne ką mažiau, nei ji skriaudžia prieglaudos, kurioje gyvena Annie, mergaites.

„Mano herojė turi išmokti pamilti save, leisti sau būti mylimai, sugebėti būti laiminga. Ji susitelkusi į neteisingus dalykus. Ji mano, kad neišnaudota proga, kai jai šypsojosi sceninė sėkmė, sugriovė jos gyvenimą. Todėl dabar ji uždirba būdama našlaičių įmote ir visus pinigus skiria pasiruošimams tai akimirkai, kai ji vėl išgarsės – makiažui, drabužiams“, – apie personažą pasakojo C.Diaz. Žinoma, laikas bėga, o panelei Hanigan vėl sužibėti vis nepavyksta, ji tiesiog tampa vis gobšesnė ir bjauresnė. Tiesa, Holivudo aktorė teigė visai nesikrimtusi dėl to, kad tapo blogiuke. „Svarbiausia, kad galime papasakoti istoriją, kurioje daug žmonių pažins dalelę savęs. Miuzikluose vaidinti tiesiog smagu“, – šypsojosi C.Diaz.

Filmas „Annie“ pasakoja apie našlaitę, kuri vieną dieną gatvėje netyčia susiduria su milijardieriumi verslininku Vilu Steksu (akt. Jamie Foxxas). Vyras išgelbėja vos po automobilio ratais nepatekusią mergaitę. Herojiško jo poelgio įrašas tuoj užtvindo socialinius tinklus, o viešųjų ryšių patarėjai įtikina į miesto mero postą besibolotiruojantį Vilą, kad vėl pasirodyti drauge su Annie labai pagelbėtų jo rinkimų kampanijai. Jaunoji padykėle supranta jųdviejų susitarimo svarbą ir sutinka padėti, iškeldama savo sąlygų. Prasideda juokinga ir šilta istorija, kuomet Vilui kovojant dėl rinkėjų balsų Annie mėgina surasti jos pražuvėlius tėvus.

Daininga ir linksma istorija visai šeimai apie svajones bei meilės trokštančią padaužą Lietuvos kino teatrus pasieks vasario 27 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles