KATLERIO FILMAI: Skautai prieš zombius

Alright… Prieš pradedamas rašyti šitą recenziją, noriu pranešti visiems, kad esu fanas visko, kas yra susiję su zombiais. Esu matęs visus vertus dėmesio filmus, serialus, žaidęs žaidimus su jais ir per tūsus dažnai bandydavau užsukt temą „ką darytumėt jei prasidėtų zombių apokalipsė“. Žodžiu, esu zombių freakas. Sakau jums tai, nes viską, kas susiję su gyvaisiais numirėliais, aš vertinu geriau nei yra iš tikrųjų. Ir žinant tai, jei aš dabar sakau, kad šis filmas yra nieko vertas, tai jis yra visiškai nieko vertas. Ir papasakosiu kodėl.

FILMO SIUŽETAS

Filmas prasideda gan šmaikščia scena. Ją pradeda aktorius Blake Anderson, gerai pažįstamas iš serialo „Workaholics“. O nuo kokios aštuntos minutės viskas tik žemyn… Visa juosta yra cliche 101. Jei esate matę bent vieną blogą „zombie movie“, tai niekas jūsų nebenustebins, nes siužetas visiškai lygiai tas pats kaip ir visuose prastuose siaubiakuose: kažkoks keistas eksperimentas laboratorijoje > „accident“ > vienas infekuotas pradeda užkrėsti kitus > miestelyje pradeda vykti keisti dalykai, į kuriuos mažai kas kreipia dėmesį> „zombie outbreak“ > pagrindiniai veikėjai aišku bl gyvenime nėra girdėję žodžio zombis ir nesupranta, ką daryti tokiu atvėju > pabaigos nespoilinsiu, bet vis tiek po pirmų dešimt minučių jau žinai, kas su kuo darys seksą filmo gale.

PERSONAŽŲ TARPUSAVIO SANTYKIAI IR LOGIKA

Jei esat matę nors viena paauglių filmą, taip pat niekas jūsų nebenustebins. Du loseriai nesėkmingai penktadienį ieško PLOTO (seniai naudojau šitą žodį), nes nori „get their dicks wet“, visi iš jų tyčiojasi, nes jie užsiima kažkokiu labai lievu dalyku (šiuo atveju „scouting“) ir aišku pagrindinis dalykas, kur nekaltutis geraširdis berniukas įsimyli karščiausią mokyklos paną, kuri draugauja su šiknagalviu bernu (aišku visi žinom kaip šita istorija baigsis). Tikram pasauly zombiai yra labiau tikėtinas dalykas, nei kad dešimkė paliks savo sportininką dėl moksliuko. Tegu jos kiek nori sako, kad humoras ir gera širdis yra svarbiau už visa kitą, bet galų gale jos vis tiek bus su kačioku ir žvengs iš jo chujovų bajerių. Atleiskite, nukrypau į asmeniškumus.

Filmo logika yra tiesiog be ryšio. Okey… Ten, kur yra zombiai, ten niekur daug logikos būt negali, bet aš logiką vertinu kitaip. Aš mėgstu filmus, nes man patinka pažiūrėti kaip žmonės elgtųsi situacijose, kurių realiame pasaulyje paprastai nebūna. Įsijausti į jų kailį ir galvoti, ką aš daryčiau šitoje vietoje. O filme „Skautai prieš zombius“ absoliučiai nei vienas sveiko proto žmogus nedarytų nieko, ką daro pagrindiniai personažai. Jei nueisit į filmą, suprasit apie ką aš. Gaaaaaalima gaaaaaal pateisinti tuo, kad tai visgi yra komedija. Bet vis tiek… Logika turi būti visur, nes jei ji dingsta tai tau pradeda neberūpėti nei siužetas, nei veikėjų likimas, nes tiesiog neįsijauti į situaciją. Net gi tas faktas, kad filmo kūrėjai patys nežino kokius jie zombius sukūrė… Vienos scenose jie bėga žmogaus greičiu ir turi agresijos kaip „World War Z“, kitose – jie vos pajuda, nes pagrindiniam veikėjui reikia daugiau laiko, kad atrakintų automobilio dureles.

NAUJI DALYKAI

Visgi gal būsiu perlenkęs, kad neišvysite nieko naujo. Buvo keli dalykai, kurių niekada nebuvau matęs, kuriuos dabar ir surašysiu: zombio striptizas, zombio papai, zombis-močiutė tossina salotas (angl. – toss the salad, bet į lietuvių neversiu, nes dar vaikai gali skaityt šitą recenziją… google it), zombis ant batuto, zombio penis, zombio kunilingas (zombielingas)… Jei norit pamatyt šituos dalykus, tai gal ir nueikit į šitą filmą. Kadangi man jau nebe šešiolika, tai didelio įspūdžio nepadarė.

ĮVERTINIMAS

Aš į šitą filmą atėjau nusiteikęs, kad filmas bus visiška pieva. Bet net jei ateini taip nusiteikęs, vis tiek tave nustebina kokia tai pieva. Aš nemaniau, kad „Skautai prieš zombius“ prilygs „Zombieland“, „Shaun of the Dead“ arba „The Return of the Living Dead“ (labai siūlau visiems pažiūrėti, jei dar nesat matę). Tikėjausi, kad bent prilygs „Warm Bodies“. O jis prilygo nebent tik „Bethoven III“ arba bet kam su Adam Sandler. Nors ir esu „zombie frezak“, bet filmas toks prastas, kad išėjau nesulaukęs pabaigos. Buvo taip neįdomu, kad arba galėjau išeit, arba prasilaižyt su savo draugu pusę valandos, nes kino salėj sėdejom tik dviese. Nu, kadangi su bičais nelabai mėgstu bučiuotis, tai teko pasirinkt pirmąjį variantą. Būčiau išėjęs ir vidury filmo, bet vaidino sexy blondinė su didele krūtine, tai vis tikėjausi, kad per kokias grumtynes iškris jai koks papas, ar kažką. Dėja neiškrito. Humoras parašytas 11-16 metų vaikams, siužetas irgi. Jei branginat savo laiką, gyvenime nebandykit žiūrėt šito filmo. Jei jum yra iki šešiolikos, tai prašom. Jūsų filmų skonis dar nėra labai geras vis tiek ir jūsų laikas nelabai ko vertas.

ĮVERTINIMAS – 2 broliai juodvarniais lakstantys iš 12

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. duchena / 2015 gruodžio 31

    sudas neveikia katleris lopas, duchas,idijotas.!!!!!!!!

  2. duchena / 2015 gruodžio 31

    atsiprasau nemoku rasyt ,,idiotas“