Naujajame „Kung fu Pandos 3“ anonse nusikeliame į slaptą pandų rojų

Animacijos studija „DreamWorks Animation“ paleido jau antrąjį savo hitu tapusio filmo „Kung fu Panda“ (angl. „Kung Fu Panda“) tęsinio anonsą. Jame atskleidžiama kiek daugiau detalių apie filmą, o taip pat suteikiama galimybė bent šiek tiek patekti į pandų rojų – slaptą pandų kaimelį kalnuose.

Filmas ir vėl pasakos apie pandą Po, kuris netyčia susitinka savo seniai prarastą tėvą. Neilgai trukus porelė leidžiasi į slaptą pandų rojų, kuriame susipažįsta su begale naujų ir dar neregėtų pandų. Bet kai antgamtinių galių turintis blogiukas Kajus ima šluoti Kiniją, nugalėdamas visus kung fu meistrus, Po turi imtis neįmanomo darbo. Jis turi dručkutes, linksmas ir nerangias pandas paversti didele grupe kung fu pandų!

„DreamWorks“ pastaruoju metu kiek pakeitė savo filmų leidimo planą ir nustojo kurti po daug darbų per metus. Dabar bus apsiribojama vos vienu ar dviem filmais per metus, bet jie bus kokybiški. Bent jau tiek kokybiški, kad nebūtų nuostolingi. Vienu jų tampa ir „Kung fu Panda 3“. Tai bene sėkmingiausia studijos franšizė, visad turinti gerą istoriją, puikų veiksmą ir nepriekaištingai atidirbtus veikėjus. Šis filmas išsiskirs dar ir tuo, kad šįkart Po turės susidurti su antgaminių galių turinčiu blogiečiu. Anksčiau buvo apsiribojama šiokia tokia fantazija, bet magijos filmuose nebuvo.

Anonsas atrodo tikrai įdomus, įtraukiantis ir gana šmaikštus. Kita vertus, iškyla klausimas, ar nebus anonse girdimi juokeliai patys geriausi iš viso filmo? Juk dažnai taip būna. Bet reik tikėtis, kad taip neįvyks, nes pamenant ankstesnius pasakojimus, tai juokų ten tikrai netrūko. Kad ir kaip bebūtų, jau anonsas parodo, kad laukia puiki animacija, tad kitų metų sulaukti daros vis sunkiau.

Pagrindinius veikėjus filme įgarsino Jackas Blackas, Bryanas Cranstonas, Sethas Rogenas, Angelina Jolie, Jackie‘is Chanas, Lucy Liu, Kate Hudson, Dustinas Hoffmanas, J. K. Simmonsas ir kiti. Akivaizdu, kad talentų šiame kolektyve tikrai netrūksta.

Filmas kino teatrus pasieks kitų metų sausio 29 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles