Jake’as Gyllenhaalas jungiasi prie filmo „Nuotaka!“ komandos

Jake’as Gyllenhaalas jungiasi prie filmo „Nuotaka!“ komandos

Šiuo metu Londone filmuojama Maggie’ės Gyllenhaal juosta „Nuotaka!“ (angl. „The Bride!“). Šio filmo premjera numatoma 2025 m. spalio 3 d. Filmo biudžetas, kaip skelbiama, turėtų būti apie 80 mln. JAV dolerių.

Jau dabar šis filmas gali pasigirti įspūdingu aktorių sąrašu – jame vaidins Christianas Bale’as, Jessie Buckley, Annette Bening, Penélope Cruz ir Peteris Skarsgaardas. O dabar prie jų dar prisijungia ir režisierės brolis Jake’as Gyllenhaalas.

Filmas nukels į XX a. ketvirtąjį dešimtmetį ir leis stebėti, kaip Frankenšteino monstras keliauja į Čikagą, siekdamas daktaro Eufronijaus pagalbos, tam kad galėtų susikurti sau kompanjonę. Jiedu iš numirusiųjų prikelia nužudytą jauną moterį ir taip gimsta Frankenšteino nuotaka. Tačiau ji yra toli nuo to, ką jie galėjo numatyti – su savo staigiai įsižiebiančiais romantikos priepuoliais, policijos dėmesį patraukiančiu elgesiu ir laukin bei radikalia socialine veikla.

Sakoma, kad tai bus laisvas perdirbinys 1935 m. pasirodžiusio filmo „Frankenšteino nuotaka“ (angl. „The Birde of Frankenstein“), kuris savo ruožtu, buvo 1931 m. filmo „Frankenšteinas“ tęsinys. Šis filmas yra laukiamas ne tik dėl to, kad jame vaidina C. Bale’as ar kiti žinomi aktoriai, bet ir dėl to, kad tai bus antrasis M Gyllnhaal filmas. Ji debiutavo 2021 m. su psichologine drama „Dingusi dukra“ (angl. „The Lost Daughter“), kurioje Oskaro laureatė Olivia Colman. Filmas, išleistas „Netflix“ internetinių transliacijų platformoje, sulaukė palankaus kritikų įvertinimo ir didelio peržiūrų skaičiaus. Jis buvo nominuotas 3 Oskarams ir pelnė prizą už geriausią scenarijų Venecijos kino festivalyje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles