Naujajame „Voliso ir Gromito“ filme sugrįš didysis priešas

Naujajame „Voliso ir Gromito“ filme sugrįš didysis priešas

Ir ne, tai nebus kiškiolakis!

Nuo Oskarą laimėjusio britų plastelininės animacijos filmo „Volisas ir Gromitas. Kiškiolakio prakeiksmas“ (angl. „The Curse of the Were-Rabbit“, 2005 m.) premjeros praėjo beveik 20 metų. Ir jo kūrėjai pristato naują filmą apie šiuos personažus! Filmas vadinsis „Volisas ir Gromitas. Gaidiškiausias kerštas“ (angl. „Wallace & Gromit: Vengeance Most Fowl“), į jį teises turi internetinių transliacijų platforma „Netflix“, išplatinusi pirmąjį būsimo filmo anonsą. Jame galima išvysti personažą, kurio sugrįžimo Voliso ir Gromito fanai visada tikėjosi, bet iki šiol nesulaukė: tai Fytersas MakGrouvas, pingvinas gangsteris.

Raudona guminė pirštinė tampa pirmąja užuomina, vėliau išvystame jį stambiu planu. Tai tikrai jis – negailestingas brangakmenių vagis, Oskarą laimėjusio trumpametražio „Ne tos kelnės“ (angl. „A Wrong Trousers“, 1993 m.) antagonistas. Kai jį matėme paskutinį kartą, jis apsimesdavo gaidžiuku, tam, kad išvengtų teisėsaugos dėmesio. Neutralizuotas jis atsidūrė gyvūnų kalėjime – zoologijos sode. Praėjus trisdešimčiai metų jo bausmė, atrodo, jau yra atlikta, tad išėjęs iš kalėjimo jis yra pasiruošęs atsiskaityti su tais, kurie jį ten patupdė.

Kalbant apie pagrindinį duetą verta paminėti, kad Gromitas susirūpinęs dėl to, kad Volisas tapo per daug priklausomas nuo savo išradimų. Neseniai jis sukūrė išmanų sodo nykštuką, skleidžiantį blogio aurą…

Voliso ir Gromito kūrėjas Nickas Parkas amerikiečių leidiniui „Variety“ papasakojo apie tai, kaip gimė mintis kurti šį naują filmą. „Kiek atsimenu, dažniausiai fanų, kuriuos turėjau progos susitikti, man užduodamas klausimas buvo: ar Fytersas MakGrouvas, blogiukas pingvinas iš filmo „Volisas ir Gromitas. Ne tos kelnės“, pasirodžiusio prieš trisdešimt metų, dar sugrįš? Iki šiol mums užteko jo trumpų epizodinių pasirodymų, tačiau dabar, praėjus trims dešimtmečiams, atrodo, atsirado geras momentas. Ir tada man staiga šovė mintis: o gal Fytersas kaip nors yra susijęs su šituo sodo nykštukų reikalu?“.

Būsimo filmo ištraukos bus parodytos Ansi animacijos festivalyje, kuris vyks birželio 9-14 d.

„Volisas ir Gromitas. Gaidiškiausias kerštas“ „Netflix“ platformoje turėtų pasirodyti pačioje šių metų pabaigoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles