Pasirinkti aktoriai, vaidinsiantys legendinės grupės „The Beatles“ narius

Pasirinkti aktoriai, vaidinsiantys legendinės grupės „The Beatles“ narius

Biografiniai filmai apie žinomus muzikantus dabar išgyvena pakilimo bangą. 2024 m. jau turėjome progos kino ekranuose susipažinti su Bobo Marley’io ar Amy Winehouse gyvenimu, o Prancūzijoje kino sales netrukus pasieks filmas apie Charlesį Aznavourą, kurį įkūnys Taharas Rahimas. Tačiau tai – toli gražu ne pabaiga, jau pakeliui į kino sales filmai, pasakosiantys apie Michaelą Jacksoną, Bobą Dylaną ir Bruce’ą Springsteeną, tačiau nei vienas neprilygs ambicingam projektui, kuris ruošiamas „The Beatles“ garbei.

Vasarį buvo paskelbta, kad Oskaro laureatas Samas Mendesas režisuos keturis biografinius filmus apie šios legendinės britų grupės narius. Po vieną kiekvienam bitlui! Filmavimo darbai turėtų prasidėti 2025 m., o pirmasis tetralogijos filmas kino teatrus turėtų pasiekti 2027 m. Beliko sužinoti, kas įkūnys garsiojo ketvertuko narius. Panašu, kad S. Mendesas šiems vaidmenims rado tikrus perlus.

Anot gerai informuoto Jeffo Sneiderio, „Amerikos grožybių“ (angl. „American Beauty“, 1999 m.) režisierius svo viltis deda į Harrisą Dickinsoną, Paulą Mescalį, Barry’į Keoghaną ir Charlie’į Rowe’ą. Keturi aktoriai, kilę iš Britų salų, esantys ant populiarumo bangos būtų puikūs bitlai, net jei nė vienas iš jų nėra iš Liverpulio.

H. Dickinsonas vaidintų Johną Lennoną. Išgarsėjęs savo pasirodymu Auksinę palmės šakelę Kanuose pelniusioje Rubeno Östlundo dramedijoje „Liūdesio trikampis“ (angl. „Triangle of Sadness“, 2022 m.), šis Londone gimęs aktorius neseniai suvaidino BAFTA nominaciją pelniusioje juostoje „Kietuoliai“ (angl. „Scrapper“, 2023 m.) ir stiprioje dramoje „Geležiniai gniaužtai“ (angl. „The Iron Claw“, 2023 m.) kartu su Zacku Efronu ir Jeremy’iu Allenu White’u.

P. Mescalis vaidintų Paulą McCartney’į. Kaip ir patys bitlai kadaise, taip ir šis airių aktorius, vaidinęs filmuose „Normalūs žmonės“ (angl. „Normal People“, 2020 m.), „Dingusi dukra“ (angl. „The Lost Dughter“, 2021 m.), „Po saulės“ (angl. „Aftersun“, 2022 m.) ar „Visi mes svetimi“ (angl. „All of Us Strangers“, 2023 m.), superžvaigždės statusą įgijo žaibo greičiu. Šiemet jį išvysime Ridley Scotto filmo „Gladiatorius“ (angl. „Gladiator“, 2000 m.) tęsinyje.

B. Keoghanas bandytų pasimatuoti Ringo Starro batus. Dar vienas airis paskutinius keletą metų pasižymi įsimintinais vaidmenimis, pavyzdžiui, jo antraplanis vaidmuo filme „Salos vaiduokliai“ (angl. „The Banshees of Inisherin“, 2022 m.) pelnė Oskaro nominaciją. 2023 m. jis taip pat buvo pastebimas filme „Soltburnas“ (angl. „Saltburn“), o šiemet sugrįžo į Kanus naujausiame Andreos Arnold filme „Paukštis“ (angl. „Bird“, 2024 m.). Gal ir sunkoka kol kas jį įsivaizduoti kaip bitlą, tačiau šiam aktoriui nieko nėra neįmanomo.

Galiausiai, C. Rowe‘as būtų pasirinktas vaidinti George’ą Harrisoną. Londonietis kai pir Dickinsonas, C. Rowe’as yra kol kas mažiausiai žinomas iš visų keturių aktorių – gal todėl labiausiai tinkamas vaidinti diskretiškiausią bitlą. C. Rowe’as vaidinti pradėjo dar būdamas paauglys – žinomi jo vaidmenys garsių knygų ekranizacijose: „Niekados šalyje“ (angl. „Neverland“, 2011 m.) jis vaidino Piterį Peną, o „Neleisk man išeiti“ (angl. „Never Let Me Go“, 2010 m.) (pagal to paties pavadinimo Nobelio premijos laureato Kazuo Ishiguro romaną) – jaunesnė Tomio versiją. Neseniai jį buvo galima pamatyti šmėkštelintį kitame muzikiniame biografiniame filme – jis trumpai pasirodė filme „Rocketman“ (2019 m.) apie Eltoną Johną.

Žinoma, kol kas reikia sulaukti, kol aktorių kandidatūros bus patvirtintos oficialiai. Tačiau jau dabar sklando gandai, kad šis keturgubas biografinis projektas apie bitlus bus smarkiai aptarinėjamas ir bus didelis iššūkis jo platintojai „Sony“ studijai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles