Trumpas filmas pagal žaidimą „Uncharted“ sudrebino internetą

Trumpas filmas pagal žaidimą „Uncharted“ sudrebino internetą

Tikriausiai nėra kompiuterinių žaidimų mėgėjų, kurie nežinotų legendinės „Uncharted“ žaidimų serijos. Pavadinimo „Uncharted“ prasmę sunku perteikti lietuviškai, žodis reikškia nematoma, nežinoma, nepastebima, nepažymėta žemėlapiuose. Tai trečiojo asmens veiksmo ir nuotykių žanro žaidimai. Pagrindinis visų dalių herojus – Neitanas „Neitas“ Dreikas. Jis charizmatiškas, išradingas ir labai nuovokus lobių medžiotojas. Neitanas keliauja po pasaulį ir atskleidžia praėjusių amžių paslaptis. Lobių medžioklė – pelningas pomėgis, todėl Neitas nuolat susiduria plėšikais, nusikaltėliais ir kito plauko blogiukais. Žaidimų serija pripažinta kritikų ir ypač mėgiama fanų. Jie išsiskiria puikiai apgalvota istorija, tikroviškais personažais, atmosfera, žaidimo mechanika bei muzika. Tai vieni geriausių savo kartos kompiuterinių žaidimų.

Jau po pirmosios žaidimo dalies, pasirodžiusios 2007-aisiais, fanai norėjo filmo, kuriame vaidintų aktorius Neitanas Fillionas. N. Fillionas mums puikiai žinomas dėl savo vaidmenų kriminaliniame seriale „Kastlas“ (angl. „Castle“) bei fantastiniame seriale „Jonvabalis“ (angl. „Firefly“). Aktorius ypatingas tuo, jog savo išvaizda, charizma ir net vardu yra nepaprastai panašus į pagrindinį „Uncharted“ herojų Neitaną Dreiką. Fanai tiesiog reikalavo „Uncharted“ filmo su N. Fillionu. Sukurti šią juostą planuoja kompanija „Sony“ ir filmo kažkada sulauksime, tačiau N. Filliono jų planuose nėra.

Aktorius ir žaidimų gerbėjai perėmė reikalus į savo rankas. Jie sukūrė trumpametražį mėgėjišką filmą apie lobių medžioklę, aišku su N. Fillionu priešakyje. Tiek holivudiniai, tiek mėgėjų kurti filmai pagal kompiuterinius žaidimus dažnai šauna pro šalį. Tačiau ši keliolikos minučių juosta tiesiog puiki. Ji atrodo kaip profesionalaus pilno metro filmo ištrauka ir puikiai pavaizduoja „Uncharted“ herojų Neitą Dreiką. Filme viskas taip pat, kaip ir žaidimuose – netrūksta įtampos, dramos, jaučiama ta pati nuotaika, o žaidimo fanai tikrai atpažins Neito charizmą ir juokelius.

Net ir nesant susidūrus su „Uncharted“ žaidimais, šį trumpą filmą pažiūrėti verta, o žaidimo gerbėjai žiūrėdami negalės nustoti šypsotis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles