Paaiškėjo, kas atliks pagrindinį moterišką vaidmenį naujajame filme apie Hario Poterio pasaulį

Paaiškėjo, kas atliks pagrindinį moterišką vaidmenį naujajame filme apie Hario Poterio pasaulį

Kaip jau buvo skelbta anksčiau, senokai buvo aišku, kad pagrindinį vyrišką vaidmenį naujame filme apie Hario Poterio pasaulį „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ (angl. „Fantastic Beasts and Where to Find Them“) atliks britas Eddie Redmayne‘as. Filmą statanti studija „Warner Bros“ po truputį ima atskleisti ir kitus aktorius, kuriuos bus galima išvysti šioje juostoje. Iš filmo „Žmogiška silpnybė“ (angl. „Inherent Vice“) žiūrovams pažįstama aktorė Katherime Waterston naujajame filme, kuris, kaip planuojama, bus pirmoji trilogijos dalis, vaidins pagrindinę moterišką veikėją Tiną (taip sutrumpintai vadinama Porpentina), kuri, skirtingai nei kiti mylimi J. K. Rowling knygų personažai, savo magiją praktikuoja JAV. Su Njutu Miglapūčiu ji susipažįsta tada, kai šis keliaudamas su ekspedicija, ieškančia ir dokumentuojančia įvairius fantastinius gyvūnus, trumpam užsuka į Niujorką.

Kol kas vis dar nėra atrinkti aktoriai dar dviems svarbiems vaidmenims: nėra aišku, kas vaidins jaunesniąją Tinos seserį Kvinę ir Njuto Miglapūčio priešininką Jakobą. Studija „Warner Bros“ teigia, kad šiai trilogijai, ieškoma geriau pažįstamų veidų, priešingai nei originalioje Hario Poterio filmų serijoje, per kurią buvo atrasta net keletas jaunų, iki tol niekam nežinomų aktorių.

Filmą režisuos britas Davidas Yatesas, scenarijų rašo pati J. K. Rowling. Rašytoja pažymi, kad, nors naujojo filmo veiksmas vyks toje pačioje Hario Poterio knygų ir filmų gerbėjams pažįstamoje aplinkoje – raganų ir burtininkų komunoje, „Fantastiški gyvūnai ir kur juos rasti“ nebus nei Hario Poterio priešistorė, nei tęsinys – šis filmas tiesiog praplės magiškojo pasaulio ribas.

Filmas „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“, kurio veiksmas vyksta maždaug 70 metų prieš pirmuosius Hario Poterio epopėjos įvykius, pasakoja apie Hogvardso vadovėlio tokiu pačiu pavadinimu autoriaus Njuto Miglapūčio nuotykius. Njutas Miglapūtys yra apibūdinamas kaip fantastinių gyvūnų specialistas, kas Hario Poterio pasaulyje reiškia burtininką, studijuojantį magiškąją fauną. Be Miglapūčio filme yra dar keturi pagrindiniai personažai – dvi amerikietės merginos ir du amerikiečiai vaikinai – būtent šiems vaidmenis studija „Warner bros“ ir ieško tinkamų aktorių.

Planuojama, kad filmas bus baigtas 2016 m. lapkričio 18 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles