Jimas Jarmuschas su didžiuliu būriu garsenybių kurs komediją apie zombius

Jimas Jarmuschas su didžiuliu būriu garsenybių kurs komediją apie zombius

Kino pasaulio hipsteris grįžta po trumpos pertraukos – 2016-aisiais pasirodė du režisieriaus filmai („Patersonas“ su Adamu Driveriu ir dokumentinis apie grupę The Stooges pavadinimu „Gimme Danger“), o jau pradėjo sklisti kalbos apie naująjį Jarmuscho projektą.

Filme pavadinimu „The Dead Don’t Die“ pasirodys nemažai aktorių, jau vaidinusių J. Jarmuscho filmuose: Adamas Driveris pasirodė minėtame „Patersone“, Billas Murray’us ir Chloë Sevigny – „Sulaužytose gelėse“, Tilda Swinton – „Išgyvens tik mylintys“, o Steve’as Buschemis – „Mystery Train“. Prie kompanijos taip pat prisijungia Selena Gomez ir nors šis pasirinkimas iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti keistas, prisiminkime One Direction Harry Stylesą „Dunkirke“ – akivaizdu, jog geras režisierius gali priversti suspindėti kone kiekvieną aktorių. Sklinda gandai, kad filme pasirodys ir Danielis Craigas bei Rosie Perez, tačiau oficialiame „Focus Features“ pranešime jie nepaminėti.

Tai jau ne pirmas kartas, kai Jimas Jarmuschas pasirenka kurti fantastinę juostą – 2013-aisiais išvydome „Išgyvens tik mylintys“ su Tilda Swinton ir Tomu Hiddleston’u vampyrų vaidmenyse. Nors filmas nebuvo standartinė žanro istorija, Jarmuschas sugebėjo sukurti originalų vampyrų filmą. Jei taip ir toliau, didėja galimybė, jog režisierius po truputėlį surinks savo asmeninę alternatyvią „Universal“ monstrų seriją.

Šiuo metu dar neskelbiama, kada „The Dead Don’t Die“ pasirodys kinuose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles