„Formulės-1“ filme su Bradu Pittu bus naudojamos revoliucinės filmavimo technikos

„Formulės-1“ filme su Bradu Pittu bus naudojamos revoliucinės filmavimo technikos

Bradas Pittas sės į „Formulės-1“ bolido kopkitą pavadinimo kol kas dar neturinčiame „F-1“ filme ir žiūrovai jį išvys iš tiesų vairuojantį lenktyninį automobilį. Maža to, tam, kad būtų išgautas visiškai įtraukiantis vizualinis potyris, šiame filme bus panaudotos naujoviškos filmavimo technikos.

Šis B. Pitto filmas tik dar labiau padidins ir taip vieno žinomiausių sportų populiarumą. Filmą režisuos „Asai 2“ (angl. „Top Gun: Maverick“) kūrėjas Josephas Kosinskis. Duodamas interviu amerikiečių leidiniui „Collider“, prodiuseris Jerry Bruckheimeris patvirtino, kad J. Kosinskis yra nusiteikęs naujoviškomis priemonėmis revoliucionuoti lenktynių scenas – kaip kad darė ir ankstesniame savo filme „Asai 2“. „Kameros ant formulės: mes įmontuosime šešias kameras kopkite. Iš pradžių buvo kalbėta apie tokio dydžio kameras – dabar jos tokios ir yra, jos negalėjo judėti, jos buvo stacionarios. Dabar jis jas padarė slenkančias. Taigi, bus galima matyti Brado veidą ir slinkti prie mašinos, esančios šalia jo. Tai, ką jis [J. Kosinskis] daro, yra neįtikėtina ir jis įstatė kameras į 14 skirtingų pozicijų bolide. Tačiau vienu metu naudojame tik keturias, kadangi nenorime sulėtinti bolidų“.

Filmas, kuriame pagrindinį vaidmenį atliks B. Pittas, pasakos apie karjerą baigusį lenktynininką, sugrįžtantį į „Formulę-1“ tam, kad taptų pradedančio lenktynininko (kurį vaidins Damsonas Idrisas) mentoriumi. Filmo centre atsidurs jų mokytojo ir mokinio santykiai, tačiau žiūrovų širdis nuo padidėjusio adrenalino kiekio greičiau privers plakti perteiktas šio sporto intensyvumas.

„Bradas treniruojasi su bolidu. Tai „F-1“ kėbulas, sukonstruotas padedant „Mercedes“ ekipai, su „F-2“ varikliu, kuris gali išvystyti 320 km/ h greitį, ir Bradas mokosi jį vairuoti. Jį treniruojantys lenktynininkai sako, kad jis yra atletas iš prigimties ir geras vairuotojas“, pasakojo J. Burkheimeris.

„Formulė-1“ gyvuoja nuo 1950 m., o labiausiai atsidavę sirgaliai ištikimai palaiko savo mėgstamą komandą visą gyvenimą. Per keletą paskutinių metų susidomėjimas šiuo sportu išaugo. Internetinių transliacijų platforma „Netflix“ išleido itin populiarų dokumentinį serialą „Važiuok, kad išliktum“ (angl. „Drive to Survive“), kuriame fiksuojami svarbiausi sezono momentai, įskaitant išskirtinius interviu, vaizdo klipus, už kadro likusias scenas su tikrais „Formulės – 1“ lenktynininkais.

„Tai – nuostabus pasaulis. Mes esame laimingi, galėdami būti jo dalimi. Žmonės iš „F-1“ mums buvo geri partneriai. Tie lenktyninikai, jų yra vos 20, nežinau, ar tuo domitės. Yra tik 10 ekipų, 20 vyrukų, ir jie yra pasirenkami, jei yra geri lenktynininkai – o lenktyniauti jie pradeda būdami 7-8 metų amžiaus – jei yra charizmatiški ir jei gerai atrodo. Taigi, tu žiūri į tuos 20 jaunų vyrų ir jie visi yra labai gražūs, bet tuo pačiu – ir fenomenalūs lenktynininkai. Jie yra geriausi lenktynininkai visame pasaulyje ir yra tiesiog nepaprasta stebėti, kaip jie lekia 300 km/ h greičiu tiesiosiose ir staiga posūkiuose sulėtėja iki 80 km/ h. Ir tu stebi, kaip Bradas daro tą patį. Tai pasaulis, kuris įtrauks žiūrovus su dar viena emocinga istorija. Bus tikrai labai gerai“, kalbėjo J. Burkheimeris.

Kol kas pavadinimo dar neturinčio „F-1“ filmo premjeros data numatyta 2025 m. birželio 27 d.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles